Jak jsme si zabékali

22. 06. 2012

DevDay je akce, kterou pro ostatní připravují kolegové z výroby. Vezmou se peníze z pokut, přidají dobrovolné příspěvky, firma také něco přihodí a může se jít na věc. Takže - volume doprava.
Ilustrační obrázek

Letošní akce se nejdříve měla konat ve Stromovce, která je našim srdcím blízká. Už bylo vše na dobré cestě, jenže chvíli před námi tam dělali nejakou akci lidé, kteří po sobě zanechali brajgl, obyvatelé si stěžovali a úřad na poslední chvíli povolení nevydal. Škoda.

Hledali jsme rychle náhradní místo. Naštěstí nám vyšli velmi laskavě vstříc v areálu TJ Tempo Praha, kde se nalézá několik baseballových a softballových hřišť. Tyto sporty nás však letos tolik nezajímaly (byly náplní jiného DevDaye v minulosti). Kdo chtěl, mohl si je vyzkoušet a zahrát si i všelicos dalšího, ale hlavní náplní byl jiný program.

Kromě sportovců je v Et neteře i spousta nadaných muzikantů. Někdo si fidlá jen tak doma nebo v hospůdce, někdo ale šel dál a nebojí se vystoupit na podium.
A tak jsme si sehnali a sestavili profesionální stage (díky, Martine), aparaturu (díky, kluci z KS AUDIO) a malý ETN OpenAir festival mohl začít (celý týden předtím pršelo, ale v hodinu H přestalo a někdo občas i vrhl stín).

Začala kapela Faux pas, kde dře basu náš projekťák Vláďa Timutti Beran. Rockové a bluesové fláky naladily takovou tu příjemnou a pohodovou hanspaulskou atmosféru.

Tu tvrdě rozstřelila druhá, punk-rock'n'rollová formace The Blind Daters, jejíž rychlý tep udržuje za bicími ETN account manager Michal Bred Bryndák. Publikum se dostávalo do varu a došlo i na tanec (vzhledem k hudbě šlo samozřejmě o pogo).

Do zjitřeného prostředí vtrhla kapela GotHigh. Do rozpumpovaných diváků pustila další pecky a ETN Client Supporter Majkl Honzů vůbec nešetřil své nemocí pochroumané hlasivky.

Pak udeřila policejní hodina a my, ač neradi, museli s hudební produkcí přestat (slíbili jsme, že nebudeme rušit noční klid, a sliby plníme). Večírek ale nekončil a my se dál bavili v přilehlé restauraci Pátá meta, kde nás po celou dobu zásobovali masem a výborně ošetřeným pivem. To bylo zase čárek v Pivním deníčku...
Akce byla skvělá (až jsme samým nadšením zapomněli fotit).

 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
 
Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt na HR


David Procházka
hr@etnetera.cz
+420 602 603 943

Bavíme se


obr_bavime_se

Nejen prací je člověk živ a veselá mysl je půl zdraví. Navštivte naše workshopy humoru.

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ