Offlineblog (archiv)

Sdělení světu bílé na černém.

28. 02. 2008

Myslet a nebuzerovat

Jako hodně lidí i my si myslíme, že doplňující nápisy jsou zbytečné. A peníze na přelakovaní policejních automobilů navrhujeme utratit spíše za dovybavení těchto aut. Nejen technikou, ale zejména doplňky a maličkostmi. Pak budou mít policisté dost času na řešení závažných věcí a zbaví se těch trapných okamžiků, kdy zastavují řidiče a škemrají: "Ukážete nám rezervu? A ukážete nám i trojúhelník? A lékárničku? A ....."

Autor: offlineblog, 28. 02. 2008, 14:46,    Komentáře (0)

 

25. 02. 2008

Gratulujeme

Vida, jakého úspěchu může dosáhnout moravská cérka s klavírem a irský ryšavec s děravou kytarou.

V rámci oslav narození potomků dvou našich kolegů jsme se pokusili o něco podobného. Ovšem spojení irské whiskey a valašské slivovice kýžené výsledky nepřineslo. Místo Oskara se málem dostavil policejní Anton a hrozilo, že cenu nám udělají maximálně na záchytce. Naštěstí vše dobře dopadlo, akorát ráno bolela hlava. Takže jsme si řekli: "Once a dost!".

Autor: offlineblog, 25. 02. 2008, 14:20,    Komentáře (0)

 

19. 02. 2008

Adrenalin na cestách

Po divadle okolo zvolení staronového prezidenta by se někdo mohl ptát, co nám ta demokracie vlastně přinesla? No, podívejme se třeba na možnosti cestování. Dříve jste mohli, když jste měli štěstí, jet maximálně do Jugošky. A dnes? Ten výběr. Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko, Černá Hora, Makedonie, Kosovo, Bosna ........ a Hercegovina.

Autor: offlineblog, 19. 02. 2008, 14:45,    Komentáře (2)

 

15. 02. 2008

Dnes to asi bude delší

Je nám líto, k dohodě nedošlo, je 17.00 a venku se začíná šeřit. Dnes se offlineblogu nedočkáte, ale zasi si máte o víkendu o čem povídat.

Tak tohle už je nedůstoné. V poště někteří našli různé části nábojů (žádáme novináře, aby před vydáním svých tiskových zpráv prošli šlolením a nemátli čtenáře). Vystresovaná recepční objevila v kuchyni podezřelý bílý prášek (později se ukázalo, že je to cukr). Volitelé se shodli, že bude-li tento nátlak pokračovat, opustí v 17.30 budovu.

Je zajímavé, že miliony nikdo nikomu nenabídl.

My víme, že se to táhne a vy čekáte, ale vězte, že jsme byli blízko dohodě. Bohužel to bylo v 11.58 a část volitelů začala křičet, že už padají hlady, že jsme si určili od 12.00 oběd a že teď hlasovat nemůžou (všichni měli v každé ruce jeden až tři chlebíčky). Nezbylo nic jiného než se rozejít na nějaké to pořádné teplé jídlo. Jsme jenom lidé a o zdraví nám jde především. Takže jestě prosím vydržte.

Skupina zaměstnanců otevřela další téma. Některé příspěvky jsou prý nesrozumitelné a měly by být na tabuli více rozepsány a vysvětleny. Případně navrhují uveřejňovat více krátkých a jasných článků, potenciál místa na ploše tu prý je a v zácpě nebo při červené mají řidiči dostatek času ke čtení. Proti tomu ostře vystoupili zástupci lidových vrstev. Řidiči tramvají totiž nechtějí před offlineblogem zastavovat a cestující delší texty nestíhají přečíst. Skupina chodců do debaty nezasahuje a čeká, kdo zvítězí. Volného času využívá k občerstvení.

Pátek je den, kdy se všichni, jak věříme, těšíte na nový offlineblog. Již od středy máme připraveny tři příspěvky, ze kterých jsme chtěli jeden vybrat. Dva jsou celkem kvalitní, třetí je řekněme do počtu. Těsně před zveřejněním však někteří kolegové vyjádřili nesouhlas s bílou křídou. Protože jsme společnost, která je nejen akciová, ale i celkem demokratická, musíme názor těchto skupin (říkejme jim třeba modří, oranžoví, rudí, a zelení) akceptovat. Jednání o barvě písma teď trochu protahují se svými nesmyslnými požadavky černí, ale oni se nakonec stejně přidají k vítězům. Takže se omlouváme a buďte trpěliví.

Autor: offlineblog, 15. 02. 2008, 09:49,    Komentáře (1)

 

13. 02. 2008

Cizácké novosvátky

Zase se po republice rozeběhne spousta přáníček se srdíčky a osloveními typu mazlíčku, králíčku, hvězdičko, pusinko, broučku, čumáčku a tak podobně. Od nás ale obchodníci neuvidí ani korunu. Copak se cit vyjadřuje takovýmhle přiblblým způsobem jednou za rok? My radši svoji lásku ukazujeme po celý rok prostřednictvím drobných pozorností. Zde je pár příkladů chování našich zaměstnanců silnějsího pohlaví:
- 70 % z nich se doma ukáže více jak čtyřikrát do týdne,
- 90 % při příchodu domů partnerku pozdraví (z nich tři čtvrtiny ji i políbí),
- 80 % dává záchodové prkénko dolů,
- 95 % při příchodu po půlnoci nevyžaduje teplou večeři,
- 92 % použije před otázkou "ty jsi mi nekoupila pivo" oslovení "lásko",
- 75 % ví, kde by se v okolí jejich bydliště dala případně sehnat kytice,
- nikdo z nich nebyl za domácí násilí odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody.
Je třeba dalších důkazů?

Autor: offlineblog, 13. 02. 2008, 14:01,    Komentáře (5)

 

08. 02. 2008

Nemusíme mít všechno

Čína je asijský tygr a mnoho renomovaných firem tam dělá velké obchody. Čína je veliká. Firem je tam hodně. Číňanů je hodně a posílají hodně novoročenek. Loni jsme si pošmákli, letos nějak nemáme chuť.

Autor: offlineblog, 08. 02. 2008, 17:11,    Komentáře (0)

 

08. 02. 2008

Dementi, dement

Hluboce opovrhujeme takovými věcmi jako je protekce, podlézání a pochlebování. Naše postoje se rozhodně nemění stylem "kam vítr, tam plášť". Nikomu nenadržujeme a je samozřejmé, že podporujeme oba prezidentské kandidáty. Přejeme volitelům čistou hlavu a šťastnou ruku.

Administrátor Offlineblogu je hodnej a snaživej kluk, to jo. Vždycky poctivě a ochotně udělá, co se mu řekne nebo napíše. Jen u toho moc nepřemýšlí.

Autor: offlineblog, 08. 02. 2008, 10:06,    Komentáře (1)

 

05. 02. 2008

K čemu ty missky jsou?

Soutěž s hezkými děvčaty opět nezklamala, i když byla nejzábavnější část, volná disciplína, vyřazena. Náhrada, tj. promenáda s divokým zvířetem, měla také své kouzlo. Děvčata byla jistě potěšena, když místo elegantní chůze povlávala za gepardem nebo se prala se škrtičem. Což teprve, když se na podiu měla objevit "se svým ptákem v ruce".

Dravci nám k tomu svorně řekli: "Tohle maso má své výhody, většinou se nedusíte chlupy, ale víckrát, jak jednou za rok se to žrát nedá". Máte recht.

Autor: offlineblog, 05. 02. 2008, 14:40,    Komentáře (2)

 

01. 02. 2008

Sušenky

Hihihi. Jestli máme dost energie? Chachacha. To teda jo. Hahahaha. A proč pondělí?? Cháchácháchá. No proč ne pondělí? Hááááchachacha. Že je dneska pátek? CHáááááácháááááheeeheeeheeehecháácháá. Ty brďo, to je model.

Autor: offlineblog, 01. 02. 2008, 15:23,    Komentáře (4)

 
 
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ