Offlineblog (archiv)

Sdělení světu bílé na černém.

31. 03. 2008

Derby

Kdo si vybaví vlakovou scénu z filmu Proč?, ten ví, že políbení vlajky je vyjádřením nejhlubší oddanosti klubu. Musí se samozřejmě políbit pořádně. My to tak hluboce neprožíváme, v našich řadách je dokonce několik Slávistů (kvůli zákonu o diskriminaci jsme je museli přijmout). Zato tvrdé jádro letenských fanoušků, které zhruba za hodinu půjde okolo, jistě neodolá. To by mohlo přinést několik pozitiv:
- zítra si ušetříme mazání tabule (předpokládáme, že dojde i na francouzáky),
- fanoušci si nebudou muset malovat klubové barvy na jazyky,
- vzhledem k časové náročnosti možná ti nejtvrdší vůbec na Strahov nedorazí, a tak zůstane stadion (mimochodem E. Rošického a ne Slavie) ušetřen od demolování.


31. 03. 2008, 13:09,    Komentáře (1)

 

26. 03. 2008

Tak co je?

Když se v naší společnosti opozdíme s termínem dodávky (k tomuto politováníhodnému nedopatření dochází maximálně jednou za deset let), to je nějakých mailů a nějakého vysvětlování. Venku by už dávno mělo všechno kvést a všude by mělo být plno kuřátek, zajíčků, holek v minisukních a jiné havěti. A zatím fouká vítr, je zima a sněží. A Jaro se tváří, jako by se nechumelilo.

26. 03. 2008, 00:00,    Komentáře (6)

 

20. 03. 2008

Varování před novou verzí podvodných Offlineblogů

Drazí čtenáři,
rádi bychom Vás upozornili na novou verzi podvodného Offlineblogu (tzv. phishingu). Příspěvek se snaží připravit Vás o peníze tím, že se tváří jako upoutávka na naši zdarma prováděnou službu, tj. odhalení falešných bankovek a jejich zadržení bez náhrady (jak to předepisuje zákon). Pokud byste chtěli této služby využít, neposílejte peníze v žádném případě na recepci, ale přímo na finanční oddělení.

20. 03. 2008, 00:00,    Komentáře (1)

 

18. 03. 2008

To bude nějaký omyl

Spousta lidí se bouří proti chování čínské moci v Tibetu. Nám se ale podařilo zjistit, že je to všechno velký omyl. Zástupce čínské ambasády, který přišel lobovat za restaurace svých krajanů (viz Offlineblog z 10.3.) nám vše vysvětlil. Jedná se prý o trénink čínských olympioniků ve vysokohorském prostředí. Pořadatelé LOH v Pekingu chtějí uspořádat velkolepé hry v duchu jejich starověkých tradic, což je po LOH v Athénách úkol velmi těžký. Jelikož Řekové nesouhlasili s převozem zbytků původních stadionů, soustředili se Číňané na starověké atletické disciplíny. Kvůli brzkým časům televizních přenosů museli vyloučit běhy, kde sportovci závodili nazí. Nakonec zbyl hoplítodromos, t.j. běh těžkooděnců se štítem a přilbou. Jak prosté.


18. 03. 2008, 00:00,    Komentáře (0)

 

14. 03. 2008

Klaďte si dosažitelné cíle

V uplynulých dnech proběhlo školení o způsobech řešení našich vnitřních konfliktů a stresů. Právě včas. Šedivá politická situace, černá plocha prázdné tabule a absence nápadů nenabízela žádné růžové vyhlídky. S Offlineblogem to bylo nahnuté a plíživě se začal dostavovat pocit frustrace, až deprese. Naštěstí nám jeden kolega ukázal, jak se radovat z maličkostí a co to je pozitivní myšlení.

14. 03. 2008, 00:00,    Komentáře (0)

 

10. 03. 2008

Čin je čin

Tradici vyvěšování tibetské vlajky zavedl na Praze 6 její tehdejší starosta Pavel Bém ještě v době, kdy by ho ani nenapadlo, že by do těch končin někdy jel a lezl na nějakou horu. My jsme se s pouhým vyvěšením nespokojili a přešli jsme k tvrdší formě nátlaku. Záměstnanci se k ní demokraticky připojili, zvláště poté, co se jeden z prvních signatářů, finanční ředitel, vyjádřil: "Nedovedu si představit, že bych byl s člověkem, který by nesouhlasil, na jedné výplatní listině!"

Čínská ambasáda, která je nedaleko od nás, už začíná panikařit. V prohlášení se mimo jiné uvádí: "Na křiklouny s transparenty jsme si už zvykli. Většinou stačí zavřít okna nebo otočit na Hi-Fi věži Sorry volume více doleva (na čínských licenčních výrobcích se zvuk zesiluje, v souladu s režimem, na druhou stranu). Bojkot restaurací však přímo ohrožuje zájmy čínské ekonomiky na Praze 6".

Tak si to chlapci rozmyslete!

Autor: offlineblog, 10. 03. 2008, 12:12,    Komentáře (3)

 

07. 03. 2008

MDŽ

Nedávno se politici hádali, zda tento svátek zařadit zpět mezi významné dny nebo ne. Kdyby si udělali podobnou anketu, mohli si ušetřit mnoho času. Tak hezký svátek.

P.S. Možná si všimnete, že Offlineblog prošel drobným rebrandingem. Důvod je jednoduchý. Administrátor chce být štíhlý a krásný, chce se líbit (hlasoval pro možnost č. 1, fakt), a tak sportuje. Touto cestou si přivodil slušnou distorzi kotníku, který otekl a má teď víc barev, než měly před pár lety Windows. S tím se na žebřík nedá. Naštěstí jsou tu i šikovní nesportovci.

Autor: offlineblog, 07. 03. 2008, 17:07,    Komentáře (1)

 

04. 03. 2008

Jen pár slov

Dřív byl klid a mír. No ráj. A dnes? Teď je tu smršť. Svist, ryk a jek, déšť a sníh, no hnus. Chce vzít krov i dům, vůz i plot, skot i brav. Rve strom a les, sloup i drát. To je fakt dost. Už stůj! Hned teď. Co chceš víc? Náš web? Či snad blog? Styď se! Fuj! Běž pryč a buď tam! Už furt.
(Vytrženo ze sbírky "Dopisy Emmě")

Autor: offlineblog, 04. 03. 2008, 13:38,    Komentáře (5)

 
 
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ