Offlineblog (archiv)

Sdělení světu bílé na černém.

30. 05. 2008

Tak kdo to tedy je?

Situace na rozkopané ulici Milady Horákové je trochu nepřehledná, a tak jsme chtěli fanouškům z ostrovů trochu pomoct v orientaci. Ale proti komu to ti naši kopálisti vlastně hrají? S dotazem jsme se obrátili na osoby nejpovolanější, na fotbalový svaz. Pracovník dočasně pověřený řízením tiskového odboru nám odpověděl: "Většina lidí tady na sekretariátu si myslí, že to bude Skotsko. Pro jistotu jsme do Cardiffu poslali dotaz, zda jejich reprezentanti nastoupí ve svých tradičních zelených dresech s trojlístkem a pod svou červeno-bílou vlajkou. Mail plný jakýchsi faktů (psáno fuck), který přišel jako odpověď, nedokázal nikdo pořádně přeložit. Takže jsme se (po Litevsko-Lotyšské blamáži) rozhodli jít bezpečnou cestou. Hostům na stadionu vyvěsíme vlajku zvanou Union Jack a zahrajeme God Save the Queen".
No safra, tam se v poslední sloce zpívá:

Pane, dej ať Marshal Wade
s tvou mocnou pomocí
nám přinese vítězství.
Dejž aby vzpouru utišil,
a poté bystře přispěchal
Rebely Skoty rozdrtit.
Bože, chraň Královnu!

Jestli jsou to opravdu Skoti, tak budou mít asi radost.

30. 05. 2008, 11:20,    Komentáře (2)

 

26. 05. 2008

Dávejte si pozor!

Dočetli jsme se, že k nám míří nějaká děvčata (na poměry v tropech spíše seniorky). Proč jedou zrovna sem, kde máme svobodných třicítek dostatek (a většinou pohlednějších), nevíme.

Jinak se minulý týden na Offlineblogu opravdu nic neobjevovalo. Jednak pršelo, jednak nás nic nenapadlo a hlavně byl administrátor na dovolené. Prostým použitím matematických znalostí čtyřkaře z páté třídy dojdeme k výsledku, že předpovědi Offlineblogu vycházejí na 190 %. Jsme zvědaví, jak to vyjde meteorologům. Už z toho důvodu, že dnešní příspěvek zabral dost času a byla by škoda, aby ho nějaký liják hned spláchnul.

26. 05. 2008, 14:22,    Komentáře (1)

 

16. 05. 2008

Výpadky.

V příštím týdnu se vám může stát, že místo Offlineblogu uvidíte jen černo. Důvodů je několik:
a) prší – pravděpodobnost 50 % (dle předpovědi),
b) neprší, přetíráme tabuli – pravděpodobnost 50 %,
c) nic nás nenapadlo – pravděpodobnost 40 % (dle dění ve světě),
d) administrátor je na dovolené – pravděpodobnost 100 % (a protože spěchá na autobus, tak ani neopraví ten chybějící háček).

16. 05. 2008, 14:19,    Komentáře (0)

 

12. 05. 2008

Co si kdo navaří ...

Když se dělá něco bezhlavě, nemusí to vždy dopadnout dobře. O tom se přesvědčili i pejsek s kočičkou, když vařili dort. Z toho, co na závěr fotbalové ligy ukuchtili hráči Sparty, je nám taky dost šoufl.
Je smutné, že výkon celého mužstva stojí na jednom nervákovi. Ale nemůžeme na něj svalovat všechnu vinu, třeba je jiný a vyloučen byl (opět) neprávem. Podařilo se nám k tomu získat vyjádření mladého hráče, který měl být posilou podzimu, ale na hřiště se kvůli vážnému a vleklému zranění hlavy nedostal. "Tomáš už je prostě takový. Vím, že míč podával tak jak je zvyklý. To, že došlo ke zranění není chyba Řepky, ale protihráče. Měl o něm víc vědět. Stejně jako já, když jsem Tomáše před dvěma měsíci v posilovně požádal, zda by mi nepodal činku".

12. 05. 2008, 14:16,    Komentáře (3)

 

06. 05. 2008

Škandál

Tak se to konečně natáhlo a vy všichni můžete vidět, co kolegyně dělala v pracovní době. Hrůza, co? Dělat si křížky, když ostatní makají. Fuj! Navíc, s touhle taktikou těžko vyhraje.

06. 05. 2008, 14:13,    Komentáře (5)

 

05. 05. 2008

To bychom do ní neřekli.

Mladá zaměstnankyně nejmenované pražské firmy, ...
... téměř ještě dítě, ...
... provozovala v pracovní době na svém stole věci, ...
... které se obvykle dělávají v soukromí!

To musíte vidět!

05. 05. 2008, 14:07,    Komentáře (5)

 
 
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ