Offlineblog (archiv)

Sdělení světu bílé na černém.

29. 09. 2008

Diamanty za volanty.

Když má někdo peníze a koupí si rychlé auto, fajn, ať si klidně udělá radost. Když si pronajme okruh, aby mohl zjistit, co v tom autě vlastně dříme za sílu, v pořádku, je to prima zábava. Ale závodit v normálním provozu a prokládat jednotlivé etapy pařbami v hotelech, to už je trochu na hlavu, ne? "Chytrá" myšlenka je také označit závod za tajný, a pak obeslat všechny bulvární plátky, pozvat televizi a "celebritu". Pak už podnik zůstane utajen snad jen příslušníkům policie.
Nesnažte se těmto lidem říkat něco o dodržování zákonů a ohrožování ostatních. Budete označeni za závistivce a chudáky, kteří se snaží kazit těm úspěšným zábavu a nedopřejí jim trochu toho adrenalinu. Škoda, že závodníci nejeli také do Francie, to by si užili adrenalin. Tam totiž policie může za rychlou jízdu auto na místě zabavit. My bychom si pak v televizi užili zábavu při sledování posádek, které do cíle přijíždějí taxíky. Tak snad příště.

Autor: Offlineblog, 29. 09. 2008, 15:00,    Komentáře (7)

 

23. 09. 2008

Sladký život

Koupit tchýni k narozeninám rakvičku a věneček, případně levnou bonboniéru v podobě krabice kostkového cukru, to už je dnes vyčpělé a out. Na nejnovější trendy jsme se zeptali známého cukráře Vanilína Polevy.
"V poslední době jsou in třeba Nakokosky (pro milovníky pádů) nebo Prašný koláč (letenská specialita). Ale největší zájem je o Žloutenkové řezy. Lidé z Prahy a okolí po nich jdou jak nemocní, horečně je shánějí, no úplná epidemie. A přitom jsme ani nedělali žádnou reklamu. Prostě jsme je vyrobili a mezi lidmi se to pak už šířilo samo, tak nějak virálně."
Děkujeme, mistře, ale nám to připadá jako trochu špinavý obchod. Nezlobte se, ale my si nad tímhle myjeme ruce.

23. 09. 2008, 15:30,    Komentáře (0)

 

17. 09. 2008

Kde je problém?

Paní ministryně se rozhodla, že udělá ke kulatému výročí vzniku samostatného státu vojenskou přehlídku, protože už dlouho žádná nebyla. Tak jsme se zaradovali, že nám pod okny zarachotí místo bagrů tanky. Už jsme se těšili, jak okna rozdrnčí místo válce rázné kroky příslušníků zvláštních jednotek. Ale zrada!!! To všechno se prý odehraje na Evropské ulici. Tak to prrr, to je podraz!!! Na Evropské se vítají delegace a sportovci jedoucí z letiště, přehlídky patří na Letnou! Vždyť, vo co de??? Letci řekli, že s tím nemají žádný problém. Tankisti byli jen lehce naštvaní, že si zablátí pečlivě uložené tanky. Obrněné transportéry buď nejezdí nebo ještě nejsou nakoupené, tak co?
Pravda, pěchota se trochu cuká, ale třeba ženisté - zákopníci byli po prohlídce místa vyloženě nadšení.

Autor: Offlineblog, 17. 09. 2008, 17:15,    Komentáře (1)

 

11. 09. 2008

Zlatej kluk.

Tak jsme ho včera dovezli z Irska. Stevie je krásný a můžeme na něm oči nechat. Abychom nepřipravili o zážitek naše věrné offline čtenáře, rozhodli jsme se udělat výstavu. Přísná bezpečností opatření jsou nezbytná, včetně částečné uzavírky dopravy na Letné (děkujeme za pochopení). Také jsme si vzali k srdci slova Jiřího Sováka z filmu Marečku, podejte mi pero (v našem případě zní: "to nejde jen tak říct vystavíme ho, to se musí přesně určit od kdy do kdy, jinak to nemá cenu") a vytvořili jsme přísná, ale jasná pravidla. Tož, přijďte se juknout. 

Autor: JPa, 11. 09. 2008, 16:15,    Komentáře (2)

 

05. 09. 2008

Evropa má kliku.

Obloukovka, slovo "robot", kontaktní čočky, ruchadlo, česká ulička, turbína, termín "tunelování", lodní šroub, Offlineblog. Žádný z těchto českých přínosů světu se neujal při tvorbě vládního hesla pro půlrok předsednictví EU. Všechny převálcovala malá kostička, která zbavila světové hospodyňky odsekávat cukr z homolí.
Heslo je na světě a politici se teď přou o to, co vlastně vyjadřuje. Zda je humorné a nápadité nebo trapné a urážlivé. To je vlastně stejné jako s příspěvky na Offlineblogu. Možná bychom mohli spojit své síly s poslaneckou sněmovnou ... ale ne, to je blbost, tam než se na něčem dohodnou, to máte návrh, první čtení, rozprava, interpelace, druhé čtení, pozměňovací návrh, urážka, hlasování, zpochybnění hlasování, hlasování o hlasování, další pozměňovací návrh, přestávka na jednání klubu, oprava hlasování, další urážka, oprava urážky...
S takovou by Offlineblog asi nikdy nevyšel. Navíc je tabule málo zelená ...

Autor: Offlineblog, 05. 09. 2008, 16:30,    Komentáře (1)

 

02. 09. 2008

Asi měl zůstat u cviček...

"Do bačkor ne" se jmenuje jedna deska YoYoBandu. To si nevzal k srdci známý podnikatel ze staré školy, který měl dobré vzdělání i vychování a stále sršel dobrou náladou. Nemohl se smířit se současným stavem v průmyslu, kde se věci vyrábějí hlavně ke spotřebě (a ne k dlouhodobému užitku), a kde vám řeknou "je ti padesát, tak padej..." I po devadesátce se snažil o výrobu obuvi, která bude sice levnější, ale kvalitní a pohodlná, prostě taková, že i on sám ji bude rád nosit. Proto všechny nové typy sám testoval. Bohužel až do osudného dne, kdy vzal nový vzorek a ... natáhnul...
Škoda takového člověka.

02. 09. 2008, 15:45,    Komentáře (3)

 
 
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ