Offlineblog (archiv)

Sdělení světu bílé na černém.

23. 12. 2008

Letos naposled

Už je to tak, Štědrý den a Nový rok jsou za dveřmi. V tomto čase si lidé navzájem ledacos přejí. My jsme si na pomoc pozvali dvě známé osobnosti, aby to mělo nějakou úroveň. Takže dáme přednost dámě, Lucie Bílá, prosím. "Já bych i s Filípkem všem lidičkám ze srdíčka popřála, aby potkávali jenom lásku, hodné dušičky a žádné slzičky." A co Dan Nekonečný? "Zdrrrrrravííímmm vááássss, milllláááččččkovééé. Přřřřřeji váááám, ať pod strrrromečččkemmm najdete jen sssamééé pozzzitivníííííí vibrrrrace a errrroticccckouuu enerrrrgii. Merrrrrrry Chrrrristmasssss, zlatííííííčččččka."
No, a my ostatní si alespoň užijeme tu spoustu volna, co?
Uvidíme se za rok.

Autor: Offlineblog, 23. 12. 2008, 14:45,    Komentáře (2)

 

18. 12. 2008

Řekni ďáblovi ne ...

Tak začíná jedna píseň Svatopluka Karáska. Rudý komunistický satan tehdy šílel, zakazoval, ale píseň evangelického faráře se stejně mezi lidmi šířila velmi rychle. Je to zajímavé, i dnes se v převážně ateistické republice dokáží lidé postavit za některé křesťanské symboly. Teď jde o Ježíška. Většina rodičů stále dětem tvrdí, že je to právě on, který nosí dárky. Ale obchodníci na to nějak nehledí. Viděli jste snad v nějakém supermarketu betlém? Asi ne, že? Zato na nás ze všech stran útočí ten přivandrovalý rudý tlusťoch a ještě se blbě směje (provděpodobně je pod drogami). Je načase začít proti němu něco podnikat. Třeba dočasně ucpat krby (je dokázáno, že do radiátoru se Santa se sobama nevejde) nebo otevřeně protestovat třeba na akci, která proběhne 19.12. v rámci projektu Zachraňte Ježíška. Pomozme naplnit heslo: "Přežili jsme Dědu Mráze, přežijem i Santa Clause!"


Autor: Offlineblog, 18. 12. 2008, 13:45,    Komentáře (4)

 

04. 12. 2008

Politika z ranveje

V Thajsku blokovaly tisíce lidí několik dní hlavní letiště. Sice tím znervóznily spoustu turistů a jejich rodinných příslušníků, ale také něčeho dosáhly. Na jejich nátlak Thajský ústavní soud rozhodl, že budou rozpuštěny tři politické strany a jejich vůdci se nebudou smět pět let zapojit do politiky. Podle soudu strany podváděly při volbách a vyskytla se i podezření z korupce. A pak, že to nejde.
Mimochodem, kdy jste se byli naposled podívat na letadýlka? To už je nějaký čas, že. Tak hurá na Ruzyň, v halách je teplo a dokonce tam o třetinu zlevnili pivo. Šance tu je.

Autor: Offlineblog, 04. 12. 2008, 11:30,    Komentáře (4)

 
 
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ