Offlineblog (archiv)

Sdělení světu bílé na černém.

31. 03. 2009

Každý má svou achilovku.

O víkendu jsme si udělali s kolegy ze spřátelených firem poznávací akcičku. Nálada byla výborná, hezky jsme si pokecali a zahráli. Občas jsme ale museli být trošku tvrdší.
Kamarádi nekamarádi, je to přeci jen také konkurence. Sorry.


Bližší informace zde.

Autor: Offlineblog, 31. 03. 2009, 17:30,    Komentáře (2)

 

25. 03. 2009

Není to střet zájmů?

Duben ještě ani nezačal, a už tu máme aprílové počasí. Je hezky, sluníčko, rosnička v láhvi pěkně na nejvyšším stupínku žebříku - a najednou prásk, tma, blesky, déšť, kroupy, vítr a tři cenťáky sněhu. Není se co divit, že to rosničku naštve, vykašle se na nějaké lítání nahoru dolů a začne radši někde v koutku přemýšlet: kdo za to může?
Necháme ji v klidu a příště se podíváme třeba do parlamentu. Tam je to taky hned tak, hned jinak a o bouřky není nouze.

Autor: Offlineblog, 25. 03. 2009, 16:15,    Komentáře (0)

 

13. 03. 2009

Kalendář je také jen člověk

Určení správného data je někdy oříšek. Neříkejte, že se vám to nikdy nestalo. Nikdy jste nepřišli na schůzku sice perfektně připraveni, ale o den později? Nikdy jste nemuseli volat své drahé polovičce: "Miláčku, víš jak jsme se hrozně těšili na ten dnešní koncert a ty jsi byla kvůli tomu u kadeřníka, zrušila slezinu s kamarádkami a zaplatila chůvu? Tak koncert je sice dvacátého šestého, ale až za měsíc." Ne? Tak to se máte.
Administrátor Offlineblogu si teď dá týden dovolenou, takže další příspěvek se objeví až 23.3. nebo tak nějak. Dejte si to do kalendáře.

Autor: Offlineblog, 13. 03. 2009, 15:30,    Komentáře (2)

 

11. 03. 2009

Cherchez la femme

Ve Straně zelených se už zase hádají a dokonce i vyhazují. Předseda má zkrátka některé kolegyně raději než jiné.
Jedna z vyloučených poslankyň se to snaží popírat (a zdá se, že svým slovům opravdu věří): "Předseda nikomu nenadržuje. Za naším odchodem stojí fakt, že se vedení odchýlilo od myšlenek ochrany přírody a myslí spíše na svůj vlastní prospěch. My si teď založíme novou, zelenější stranu."
Aha, takže vojáci z povolání, ufoni, vodníci... zde je vaše šance.

Autor: Offlineblog, 11. 03. 2009, 14:15,    Komentáře (0)

 

05. 03. 2009

Stop rasizmu!

Do Prahy se chystá americký prezident. Je potřeba se dobře připravit i co se správného vyjadřování týče. V USA si na to potrpí, takže dnes už tam nežijí žádní černoši (o negrech ani nemluvě), ale Afroameričané, žádní hispánci, ale Latinoameričané, a o indiána také nezavadíte, protože tam jsou jen původní Američané.
Opatrní musí být všichni, protože Mr. Obama se chystá zastavit všude možně, mimo jiné i na pivku. Předpokládáme, že ho nevezmou nikam na Budvar, protože se nikomu nebude chtít jitřit spory mezi českým a americkým pivovarem. Takže to asi zase vyhraje Prazdroj. I když se bude těžko vysvětlovat, že toto nejznámější české pivo vlastně patří černochům z Afriky, pardon Afroameričanům z Afriky... to je divný... Afroafričanům z Afriky... sakra... to ho nemůžou vzít raději na skleničku vína? Z Moravy?

Autor: Offlineblog, 05. 03. 2009, 11:45,    Komentáře (8)

 
 
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ