Offlineblog (archiv)

Sdělení světu bílé na černém.

26. 06. 2009

Tak odešel. A přitom nebyl stár. Byl Superstár!

Velikán popové muziky, autor mnoha hitů, šílený tanečník, nevyrovnaná a rozporuplná osobnost, která se nemohla rozhodnout, zda bude Black or White a kdoví, co ještě, zkrátka Michael opustil planetu Zemi.
Sebral se a odešel svou měsíční chůzí (pozadu, Michael už léta z jistých důvodů nechodil přímo za nosem) do vesmíru, kde bude dál v klidu žít někde poblíž Elvise a Mercuryho.
Cesta je trochu Dangerous, mohl by to být Thiller, ale věřte, ono to nebude zas tak Bad.

Autor: Offlineblog, 26. 06. 2009, 10:15,    Komentáře (10)

 

18. 06. 2009

Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se ti oknem.

Jistý bývalý vysoký politik jedné levicové  strany (u STB veden pod krycím jménem KATO) má svůj zázračný elixír (léčivé účinky francova nápoje odhalil již dávno před ním rytíř Brtník z Brtníku).
Pamatujete, jak v alkoholovém oparu naboural KATO svým vozem čtyři zaparkovaná auta? Vytáhla ho z toho ALPA, kterou si prý před tím namazal záda (dle našeho názoru to byla spíš hroší kůže a poslanecká imunita).
Pak přišly kauzy na MZV. Štiřín, Srba, blíže neurčená velká suma peněz v ministerském trezoru. Také tehdy KATO volal: "ALPO! (myšleno ALeši POspíšile, pozn.), vytáhni mě z toho." Tiskový mluvčí si pospíšil, nějak to okecal a KATO se uklidil do zahraničí. Styděl se? Dal pokoj?
Kdepak. Nedávno si jako poradce předsedy parlamentu zorganizoval za státní peníze soukromou obchodní cestu na Blízký východ a ještě si tam stihl pokecat s teroristy z Hamásu. Opět slušná ostuda. Napraví i tentokrát vše ALPA? Doufejme, že ne, protože obsahuje alkohol, a k tomu mají Arabové přeci jen trochu jiný vztah než Češi.

Autor: Offlineblog, 18. 06. 2009, 11:30,    Komentáře (3)

 

08. 06. 2009

Místo vajec se házely volební lístky.

Tak to měli oranžoví hoši pěkně naplánované. Vyhráli jsme kraje, vyhrajeme Evropu! Vždyt je vše jasné: za celosvětovou krizi může Topolánek a vejce jsou Langerova. Pracující pořádně zdaníme (hlavně ty více vydělávající), nepracujícím přidáme na dávkách, děti dostanou pastelky (a belgické pralinky). Slíbíme všem euro, i když díky rozpočtovým schodkům nebudeme schopni splnit podmínky pro jeho přijetí. Když nám lidi skočili na zrušení poplatků, sežerou nám i další nesmysly.
A hle, ono to nedopadlo. Jak je to možné? Vždyť průzkumy hovořily jasně. Že by se voliči nechali strhnout tou skupinkou zfanatizované mládeže? To nemá obdoby!!!

P.S. Pánové, ono by stačilo se podívat přes své pupky do historie. V listopadu 1989 také Miroslav Štěpán říkal, že:„V žádné zemi, ani rozvojové, ani v socialistické, ani v kapitalistické neexistuje to, aby patnáctileté děti určovaly, kdy má odejít prezident, nebo kdy má přijít a kdo jím má být.” Pamatujete?

Autor: Offlineblog, 08. 06. 2009, 17:00,    Komentáře (3)

 
 
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ