Offlineblog (archiv)

Sdělení světu bílé na černém.

19. 08. 2009

Mezinárodní setkání

Včera k nám dorazila milá zahraniční delegace. Její vedoucí, skalní fanoušek Offlineblogu Tomáš, neváhal přijet až ze Slovenska, aby na vlastní oči uviděl místa, která zná jen z našich webkamer. Po srdečném přivítání (s tradičním racio-chlebem z pufované rýže a s posypovou solí) si host prohlédl všechny lokality spojené s Offlineblogem, tedy jak místo, kde byl původně instalován, tak garáž, ve které je nyní uložen (viz fotogalerie).
Poté se obě delegace odebraly jednat k interaktivnímu Offlineblogu v ilegalitě (viz foto). Administrátor blogu poděkoval za dosavadní přízeň a podporu a přislíbil, že se s kolegy vynasnaží pokračovat v nastoupené cestě dále, ještě s větším úsilím a snahou.
Zahraniční host přednesl pochvalu za odvedené dílo, přetlumočil pozdravy od slovenských fanoušků a popřál mnoho zdaru do dalších let.
Na závěr obě delegace vyjádřily mírné zneklidnění nad zbržděním prací, které oddaluje návrat Offlineblogu k off-line čtenářům. Ujistily se o dalším přátelství a podpoře. Děkujeme. 

Autor: Offlineblog, 19. 08. 2009, 12:00,    Komentáře (2)

 

14. 08. 2009

Co se v mládí nenaučíš...

Měsíc zaměstnávala ostravskou policii dívka, která tvrdila, že ji cestou rychlovlakem někdo znásinil. Potom se přiznala, že šlo jen o výmluvu, protože nechtěla, aby rodiče zjistili, že se opila, neboť nemá s alkoholem zkušenosti. Tady by se rodiče měli zamyslet nad způsobem výchovy. Jestliže si jejich 24letá dcera myslí, že znásilněná dívka se chová a vypadá stejně jako dívka s 2,87 promilemi alkoholu v krvi, pak zřejmě neví nic nejen o alkoholu, ale ani o sexu.

Autor: Offlineblog, 14. 08. 2009, 16:00,    Komentáře (2)

 

03. 08. 2009

Další peloponéská válka

Sváry mezi Spartou a Athénami začaly už dávno před naším letopočtem. Nyní se schyluje k další bitvě, tentokrát fotbalové. Pražská Sparta odjíždí do Athén odehrát odvetu předkola Ligy mistrů. V posledním kole domácí soutěže se jí však zranil kapitán a dirigent obrany. Na jeho místo možná naskočí nová posila z Rakouska, mladý hráč Hohender. Problém je, že neumí ještě dostatečně česky a klub se k nějakému kurzu nechystá, protože věří, že se Řepka dá včas dohromady. My ale neponecháváme nic náhodě, co kdyby Tomáš nenastoupil a zranění se protáhlo i na domácí zápasy. Proto jsme s odborníky na odezírání rozebrali u videa pár utkání Sparty a sestavili malý slovníček výrazů, které zkušený stoper používá k řízení obranné linie a komunikaci s rozhodčím. Also...

Autor: Offlineblog, 03. 08. 2009, 14:30,    Komentáře (8)

 
 
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ