Offlineblog (archiv)

Sdělení světu bílé na černém.

25. 09. 2009

Copa se to tutam děje???

V Plzni mají problém. Proděkan právnické fakulty zřejmě opsal většinu své dizertační práce, jiné dizertačky nejsou k nalezení, prominetní studenti absolvují magisterské studium ani né za rok, k doktorátu se dá  prý dopracovat také velmi snadno. A vedení mlčí, asi má vše právně v pořádku.
Jací právníci pak asi vystupují z takovéto školy? Co má dělat ubohý student, který chce být opravdovým a váženým právníkem, ale bohužel je z Plzně (nikoli ze z Plzně, to by plzeňák nikdy neřekl)?
Nebo je to jen sprostá pomluva. Jsou prostě mezi námi velmi nadaní lidé (například bývalý premiér Standa, který stihnul práva vystudovat po večerech, když se pozdě vracel z Úřadu vlády). Přestaňme závidět. Jsou zde lidé neschopní, méně schopní, více schopní a všeho schopní.
Jestli se vám to nelíbí, můžete se odvolat a za pár let se uvidíme u soudu.

25. 09. 2009, 00:00,    Komentáře (3)

 

17. 09. 2009

Vypadá to jako sranda, ale není to sranda.

Tak nám zlá nemoc vzala herce, kterého většina z nás objevila na videu někdy v roce 1987. Patrick hrál někdy až moc sladce, ale přiznejme si, kolik z nás se včera opět podívalo na Hříšný tanec, i když už ho vidělo mnohokrát?
Život se zkrátka s nikým nemazlí a pozměněná Nohavicova teorie alkoholického kopce na něj sedí jak ulitá. Dokud jdeme nahoru, je všechno v pořádku. Pak přijde bod zvratu, a pak finito, nepomůžou doktoři, nepomůžou psychologové, nepomůžete si sami.
Takže se snažme, dokud jdeme nahoru. Protože nikdo z nás neví, jak ten kopec máme vysoký.

Autor: Offlineblog, 17. 09. 2009, 10:45,    Komentáře (0)

 

01. 09. 2009

Spadla z oblakov...

Tak nám ty prázdniny končí dost zvláštně. Někde padala letadla do oceánů, v Evropě padla rovnou celá letecká společnost. Její klienti si teď předem zakoupené letenky mohou dát zarámovat, prože společnost oznámila, že nic vracet nebude. Má velké dluhy, které prý pád způsobily.
Nám se podařilo zjistit pravý důvod krachu. Za vším stojí manželky pilotů. "Doma bude, už se narajzoval dost," řekla nám jedna z nich,"furt byl někde v luftě, hotýlky, letušky, takové to domácí žvýkání, však víme."
A co na to piloti? "Co se dá dělat, musíme být nohama na zemi, zkusíme místo záletů zájezdy." Jo, třeba s Tomi Tour!


01. 09. 2009, 15:30,    Komentáře (2)

 
 
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ