Offlineblog (archiv)

Sdělení světu bílé na černém.

23. 12. 2009

Vánoce, Vánoce, bacha na emoce...

Už je tu zase ten čas, kdy bychom prý na sebe měli být ještě hodnější. No, dejme tomu. Hlavně Vánoce v klidu přežijte! My teď máme delší volno, takže se uvidíme až po Novém roce. Díky za přízeň a těšíme se.
P.S. Pokud chcete, aby na vás tento čas dolehl opravdu plnou silou, poslechněte si tradiční koledu Narodil se Kristus pán v „úžasném" podání kdysi slavné paní Ivety (CD Když ticho zpívá k dostání v trafikách za pade). Ale opatrně! My jsme po prvním poslechu zůstali úplně Štajdl, totiž štajf.

Autor: Offlineblog, 23. 12. 2009, 14:15,    Komentáře (0)

 

21. 12. 2009

Samostatně neprodejná Barbie

Média přinesla zprávu, že slavná „plastová panenka s nepřirozeným tělem“ chce proniknout do islámského světa. Aby tak mohla učinit, zahalili ji výrobci do tradiční burky.
Co už noviny nenapsaly je skutečnost, že Barbie se nebude prodávat samostatně, ale v sadě s Kenem. Nám se jednu takovou krabici podařilo sehnat. Kromě čtyř Barbie-manželek obsahuje další nepostradatelné vybavení pro Kena jako vodní dýmku, jakýsi pás, korán (všechny listy jsou čitelné) a modlitební kobereček.
„Ken může dětem sloužit pětkrát denně i jako zjednodušená GPS navigace, v určitých hodinách se totiž otáčí k Mekce,“ řekl zástupce firmy Bettel. „Také uvažujeme o rozšíření doplňků např. o satelitní telefon nebo velblouda. Toho bude možno v našich pobočkách buď zakoupit zvlášť, nebo ho vyměnit za tři až pět Barbie-manželek.“

Autor: Offlineblog, 21. 12. 2009, 16:45,    Komentáře (0)

 

21. 12. 2009

Nespíme, jen vše z povzdálí sledujeme

Jasně, jasně, my to víme. Dlouho žádný Offlineblog nevyšel. Je nám to líto, zde je pár výmluv:
  1. Měli jsme firemní večírek a hlavy byly trochu prázdné nebo bolavé. Ale to vás asi nezajímá, že?
  2. Přesouváme celý náš web na novější verzi CMS. To na pohled nepoznáte, takže vás to taky asi nezajímá, že?
  3. Tabule musela poskytnout prostor pro seznam obdarovaných (viz foto). Naše firma (jako jedna z mála) se i v dnešní době neuchýlila k prostému posílání elektronických přání, ale stále rozdávala dárky. To vás ale, pokud nejste na seznamu, také nezajímá, že?

Takže vlastně žádnou pořádnou výmluvu nemáme. Tak nám, prosím, odpusťte, když už jsou ty Vánoce.

Autor: Offlineblog, 21. 12. 2009, 16:30,    Komentáře (0)

 
 
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ