Offlineblog (archiv)

Sdělení světu bílé na černém.

30. 04. 2010

Nasaďme brýle.

Za dveřmi je Máj, lásky čas, různí tvorové si hledají partnery ke spojení. Také Et netera se spojila s První multimediální, aby společně tvořily nové věci v prostředí internetu, s použitím nejnovějších technologií.
Ani Offlineblog nemůže zůstat pozadu, a tak byl dnešní příspěvek vytvořen jako stereogram, tedy ve 3D zobrazení (zatím bez účasti kolegů z První multimediální, kteří mají s touto technologií zkušenosti).
3D totiž ovládne zítřek. Už dnes nabízejí výrobci 3D televize, a přinášejí tak do domácností více plastické přírody, sportu a filmů pro dospělé. Jediné, co ke sledování potřebujete, jsou modročervené brýle, pak se vám obrázky zjeví ve všech rozměrech.
Pokud se vám to s dnešním obrázkem nedaří, je možné, že chyba vznikla na naší straně. My se totiž do budoucnosti (tedy do té, kterou můžeme výrazně ovlivnit) díváme s růžovými brýlemi.

Autor: Offlineblog, 30. 04. 2010, 16:00,    Komentáře (0)

 

21. 04. 2010

A přitom je to taková blbost, co?

Už třicet let si můžeme psát, přilepovat a zase odlepovat vzkazy a poznámky na papírky různých velikostí a barev.
Setkává se s nimi skoro každý, ale jejich cesta k zákazníkům lehká nebyla. Vždyť ono lepicí-nelepicí lepidlo bylo vynalezeno už v roce 1968. A takových perliček jsme si pro vás připravili spoustu. Bohužel v té záplavě žlutých papírků nemůžeme najít ty správné, tak snad někdy jindy.

Autor: Offlineblog, 21. 04. 2010, 17:00,    Komentáře (0)

 

08. 04. 2010

Za dobrotu na žebrotu...

Prezidentské speciály přivezly kromě nejvyšších hlav také spoustu jiných lidí. V rámci dobročinných programů přicestovalo na výlet do Prahy velké množství lidí s mnohonásobným tělesným postižením.
Zahlédnete je na turisticky zajímavých místech. Většinou stojí skromně někde v rohu, ale o to více pozornosti věnují prozkoumávání okolí (kdy se jim také naskytne taková příležitost navštívit naše hlavní město).
I přes své handicapy jsou to lidé soběstační a přehnaná pozornost z vaší strany jim může být na obtíž a může je i rozčílit.
Proto při styku s nimi buďte uvážliví a věty jako: „Pojďte, ukážu vám místo, odkud je přímý a nekrytý výhled přímo do oken Pražského hradu," nebo: „Měl bych tu pro vás v igelitce lahev domácí pálenky, je to bomba, to by skolilo i medvěda," raději nepoužívejte.

Autor: Offlineblog, 08. 04. 2010, 10:15,    Komentáře (0)

 

01. 04. 2010

Vo co komu de?

V příštích dnech očekáváme v Praze nejen zvýšený pohyb agentů tajných služeb, ale také velké přesuny fanoušků z Edenu na Letnou a zpět.
Derby je vždy prestižní a vyhrocené. Leckdy se ho někdo snaží nějak ovlivnit, ale to, co teď vytáhli myslivci, to je trochu moc. Proč se do toho ...? Vždyť rybáři mlčí, i když se to v lize Kapry a kapříky jen hemží. Prozrazovat na hráče takové věci. Tomáš je trochu blázen, bla, bla bla, ale je to srdcař, ty vole, v jeho věku ty skluzy... A že si jde občas zchladit žáhu do lesa, vybít se na zvěři, no co, alespoň není agresivní na hřišti...
Moment... Aha... Jo takhle... Hm... takže vše je jinak, číst se zkrátka má pořádně a ne jen tak přelétnout titulky. Zvěř nezabíjí ten Řepka, ale ta řepka. Vyrůstá na jaře jako první, zvířata se jí přežerou a pak jim přestávají správně fungovat ledviny, plíce i játra, ztrácejí pud plachosti, dochází k poruše nervové soustavy, přichází trávící problémy, dehydratace, některé kusy oslepnou a dochází k hromadnému úhynu.
Myslivcům a Tomášovi se tímto omlováme (to však neznamená, že útočníkům Slavie už žádné nebezpečí nehrozí).

Autor: Offlineblog, 01. 04. 2010, 14:15,    Komentáře (2)

 
 
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ