Offlineblog (archiv)

Sdělení světu bílé na černém.

27. 09. 2011

To nám byl CERN dlužen, tohleto.

Skupina vědátorů objevila nějaké malé potvůrky, které prý možná létají rychleji než světlo. Pokud se měření potvrdí, bude to prý znamenat průlom ve fyzice a Einsteinova teorie relativity bude jen cárem papíru (My z toho takový strach nemáme. Tašky s nákupem asi lehčí nebudou a jablka budou stále nepadat daleko od stromu).
Ale vědci jsou vědci a v nouzi se obrátili na celý svět s neobvyklou prosbou: „Najděte proboha (propřírodu), kde jsme udělali chybu!"
A to je výzva. My jsme tu našli svinovací metr a stopky. Jde do toho někdo s námi? (Nejlépe někdo, kdo má na zahrádce proto-elektron-positronový srážkový urychlovač).

Autor: Offlineblog, 27. 09. 2011, 16:00,    Komentáře (2)

 

21. 09. 2011

Zlatá lejna s hákama.

Američanům létá po obloze rychlostí 28 000 km/h šestitunová družice, ale dlouho už tam prý nevydrží. Vstoupí do atmosféry, částečně tam shoří, ale ne celá, takže z ní na zem nějaké kousky dopadnou. NASA neví kdy a neví kam. A vy si stěžujete, že prší...
P.S. Nechceme šířit paniku, ale není čas povolat do služby Bruce Willise?

Autor: Offlineblog, 21. 09. 2011, 16:00,    Komentáře (0)

 

07. 09. 2011

Jak dlouho ještě asi bude mít Muammar na Facebooku stav "svobodný"?

Svým pohybem na síti za sebou zanecháváme stopy a pro jiné tedy není tak moc těžké si nás (nebo něco o nás) najít.
V případě lybijského plukovníka to tak lehké zase není. Vzteklý pes z Tripolisu moc velkým příznivcem Internetu není a v arabském světě je to přecijen trochu těžší. Vždyť i celosvětově známé slovo se tam dá napsat několika různými způsoby (a přitom stále arabsky). Pak si zkuste něco najít.

Autor: Offlineblog, 07. 09. 2011, 15:30,    Komentáře (0)

 
 
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ