Offlineblog (archiv)

Sdělení světu bílé na černém.

20. 10. 2011

Varuj se hazardu, vzpomeň si na Jardu.

Vypadá to, že v dohledné době dojde ke zdanění hazardu. No, uvidíme.
Vládní politici prý mají dokonce plán, jak zabránit sázení přes internet do zahraničí (ale odmítli říci, jak to podle nich bude vypadat). My do internetu nějakou dobu děláme, takže jsme na řešení moc zvědaví.

Autor: Offlineblog, 20. 10. 2011, 15:45,    Komentáře (0)

 

14. 10. 2011

Mistři zkratky

V sobotu proběhne v tunelu Blanka den otevřených dveří. My jsme si se stavbou užili své, ale také jsme se mnohé naučili. Třeba hledat si zkratky přes stavbu (abychom cestou domů nemuseli obcházet celý blok). Mnohdy to vyžadovalo lezecké schopnosti a oblečení také nezůstalo nejčistší, ale co by člověk neudělal pro to, aby ušetřil pár kroků, že?
Teď tedy můžeme poradit i návštěvníkům. Cesta je opravdu mnohem kratší (jen dávejte při kopání pozor. Neradi bychom zase byli bez proudu, telefonu, elektřiny nebo plynu).

Autor: Offlineblog, 14. 10. 2011, 16:30,    Komentáře (0)

 

06. 10. 2011

Steve už volá ze sítě jiného operátora.

Boj s jednou fujtajbl nemocí prohrál člověk, který rozdělil IT svět. Kolegové to s ním sice neměli vždy lehké, ale člověk s takovými nápady bude chybět a zřejmě si na dalšího nějaký čas počkáme. Na někoho, kdo nás donutí udělat podobné věci, jako je vyhodit CD-čka nebo nás naučí patlat prstem po obrazovkách. Steve - great Job(s)!

Autor: Offlineblog, 06. 10. 2011, 15:00,    Komentáře (1)

 
 
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ