Offlineblog (archiv)

Dnes to asi bude delší

15. 02. 2008 09:49       autor: offlineblog    komentáře: 1

 

Je nám líto, k dohodě nedošlo, je 17.00 a venku se začíná šeřit. Dnes se offlineblogu nedočkáte, ale zasi si máte o víkendu o čem povídat.

Tak tohle už je nedůstoné. V poště někteří našli různé části nábojů (žádáme novináře, aby před vydáním svých tiskových zpráv prošli šlolením a nemátli čtenáře). Vystresovaná recepční objevila v kuchyni podezřelý bílý prášek (později se ukázalo, že je to cukr). Volitelé se shodli, že bude-li tento nátlak pokračovat, opustí v 17.30 budovu.

Je zajímavé, že miliony nikdo nikomu nenabídl.

My víme, že se to táhne a vy čekáte, ale vězte, že jsme byli blízko dohodě. Bohužel to bylo v 11.58 a část volitelů začala křičet, že už padají hlady, že jsme si určili od 12.00 oběd a že teď hlasovat nemůžou (všichni měli v každé ruce jeden až tři chlebíčky). Nezbylo nic jiného než se rozejít na nějaké to pořádné teplé jídlo. Jsme jenom lidé a o zdraví nám jde především. Takže jestě prosím vydržte.

Skupina zaměstnanců otevřela další téma. Některé příspěvky jsou prý nesrozumitelné a měly by být na tabuli více rozepsány a vysvětleny. Případně navrhují uveřejňovat více krátkých a jasných článků, potenciál místa na ploše tu prý je a v zácpě nebo při červené mají řidiči dostatek času ke čtení. Proti tomu ostře vystoupili zástupci lidových vrstev. Řidiči tramvají totiž nechtějí před offlineblogem zastavovat a cestující delší texty nestíhají přečíst. Skupina chodců do debaty nezasahuje a čeká, kdo zvítězí. Volného času využívá k občerstvení.

Pátek je den, kdy se všichni, jak věříme, těšíte na nový offlineblog. Již od středy máme připraveny tři příspěvky, ze kterých jsme chtěli jeden vybrat. Dva jsou celkem kvalitní, třetí je řekněme do počtu. Těsně před zveřejněním však někteří kolegové vyjádřili nesouhlas s bílou křídou. Protože jsme společnost, která je nejen akciová, ale i celkem demokratická, musíme názor těchto skupin (říkejme jim třeba modří, oranžoví, rudí, a zelení) akceptovat. Jednání o barvě písma teď trochu protahují se svými nesmyslnými požadavky černí, ale oni se nakonec stejně přidají k vítězům. Takže se omlouváme a buďte trpěliví.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Historie, 12.8.2008 16:07

Trefné (Radka - Mail - WWW) Vloženo 18.02.2008, 13:26:07
Tak toto je opravdu maso... zajímavé, že slovo "volba prezidenta" v celém příspěvku vůbec nepadlo, a přece každý ví, nač je to parodie... už se těším, jak budete komentovat výsledek volby!

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ