Offlineblog (archiv)

Diamanty za volanty.

29. 09. 2008 15:00       autor: Offlineblog    komentáře: 7

 
Když má někdo peníze a koupí si rychlé auto, fajn, ať si klidně udělá radost. Když si pronajme okruh, aby mohl zjistit, co v tom autě vlastně dříme za sílu, v pořádku, je to prima zábava. Ale závodit v normálním provozu a prokládat jednotlivé etapy pařbami v hotelech, to už je trochu na hlavu, ne? "Chytrá" myšlenka je také označit závod za tajný, a pak obeslat všechny bulvární plátky, pozvat televizi a "celebritu". Pak už podnik zůstane utajen snad jen příslušníkům policie.
Nesnažte se těmto lidem říkat něco o dodržování zákonů a ohrožování ostatních. Budete označeni za závistivce a chudáky, kteří se snaží kazit těm úspěšným zábavu a nedopřejí jim trochu toho adrenalinu. Škoda, že závodníci nejeli také do Francie, to by si užili adrenalin. Tam totiž policie může za rychlou jízdu auto na místě zabavit. My bychom si pak v televizi užili zábavu při sledování posádek, které do cíle přijíždějí taxíky. Tak snad příště.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Anonym, 16.1.2010 05:18

4V86tD dlyphqbeoqhy, [url=http://anaoftxbfsdh.com/]anaoftxbfsdh[/url], [link=http://dzwhgyccsysh.com/]dzwhgyccsysh[/link], http://coueazehgmtf.com/

Baron Le Bachor, 2.10.2008 10:39

Naprostý souhlas, perfektně napsané a výstižné!

Hukan, 1.10.2008 10:16

ne ze bych pral nekomu neco zlyho. ale tydle vypatlanci by meli skoncit v horicich autech s rozmackanejma vsema udama a tv nova by to mela natacet a vecer pustit jejich spoluvypatlancum.
protoze k cemu je pak cloveku ze sam jezdi slusne a nikoho neohrozuje, kdyz se v beznym provozu pohybuje 250km/h skupinka, povazujici se diky papinkovejm prachum na drahou konzervu za neco vic, za neco nobl, pro koho pravidla neplati, protoze papinek je prece ze vseho vyseka. papinek ma znamy a ti maji znamy.. zname.

xDx, 30.9.2008 14:25

Tak nejftipnější a zároveň nejsmutnější je postoj policie...

Offlineblog, 30.9.2008 09:32

Tak jsem se podíval, a ty sám označuješ Diamond Race za "ukradnutú kópiu akcie REDLINE ®" a "bezohľadnú smrtonosnú jazdu proti zákonom", takže se vlastně shodujeme v názoru, že s opicí a v normálním provozu se závodit nemá.

AG, 29.9.2008 16:02

ahoj, REDLINE 2008 vo francuzsku bol, aj taliansku aj v MONACU.... nemali sme problem s policajtami... pozri si www.redline.sk

toro, 29.9.2008 15:55

toto môže napisat jedine zakomplexovaná, pardon resp. ani to neviem pomenovat.l

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ