Offlineblog (archiv)

Vydržte, bude líp.

31. 10. 2008 15:15       autor: Offlineblog    komentáře: 0

 
Po vzoru České televize jsme i my rozjeli informační kampaň. Co se vlastně chystá? Kvůli tunelu Blanka má dojít k uzavření posledních dvou jízdních pruhů z Letné na Špejchar. Offlineblog si už tedy nepřečtete ani z tramvaje (to už delší dobu), ani z auta. Přesný termín není znám, mělo by se tak stát už 1. listopadu, ale asi to bude o kousek později. ČT se přepnutí digitálního signálu též posunulo, takže je taková věc normální.
Nový formát Offlineblogu přinese opěšalým řidičům nemálo pozitivního. V první řadě kvalitu obrazu. Je jasné, že obsah si lépe prohlédnete, když před ním stojíte, než když projíždíte okolo a ještě musíte sledovat toho před sebou, zda náhodou už nebrzdí na červenou. A chůze sama o sobě je také prospěšná (i když v poněkud zaprášeném prostředí).
Děkujeme za pochopení, snad nám celý přechod půjde lépe než to je v případě televize. Tady je zkušenost jednoho diváka:"Set-top-box už mám dávno a vše šlapalo dobře. Bohužel jsem připojen v baráku na společnou anténu, se kterou se bude hýbat teprve až se v tom televizáci dovrtají. Takže nejde pořádně ani digitál, ani analog a já musím už měsíc koukat na zrnitého Edu Hrubeše, který mi tvrdí, že přechod na digitál zvládne i takový nešika jako on".

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ