Offlineblog (archiv)

Velká příležitost.

11. 11. 2008 15:00       autor: Offlineblog    komentáře: 1

 
V naší firmě je zaměstnáno celkem jedenáct Martinů. Podle tradice měli dnes přijet na bílých koních, ale jaksi se tak nestalo. Ani nám nevadí, že sníh není, nejsme z toho nervozní, my se žádné Mistrovství světa v lyžování pořádat nechystáme. Pro jistotu jsme ale auta odeslali na přezutí pneumatik. Takže koně by se hodili.
Také by se hodil člověk, který by dokázal zařídit dost vysoký úvěr a za nějaký podíl ve firmě by za něj nesl zodpovědnost. To je velice lákavá nabídka, rizika jsou minimální, pozitiva a sociální jistoty obrovské. Zde je zkušenost pana D. Č.: "Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že by člověk s tak nízkým IQ jako mám já, mohl být majoritním vlastníkem nějaké firmy. A vidíte, stalo se. Něco jsem podepsal, a pak už se o nic nestaral. Za odměnu mě společníci poslali do sanatoria v Ruzyni. Tam jsem byl asi velice oblíbený, protože mě dlouho nechtěli pustit ven. Nic jsem tam nemusel dělat, takže to bylo docela fajn. Až na to jídlo", dodává silně vyhublý D.Č.,"já tam byl deset let a dávali mi žrát jenom ob rok".

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Anonym, 16.1.2010 05:48

cEsXIT atsiosiiwupd, [url=http://ybyesbbhydec.com/]ybyesbbhydec[/url], [link=http://ytnhdqgoclec.com/]ytnhdqgoclec[/link], http://harprkyiinpu.com/

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ