Offlineblog (archiv)

Novodobé trafiky?

14. 04. 2009 17:15       autor: Offlineblog    komentáře: 1

 
Členové končící vlády teď řeší problém, co budou dělat. Nějaká místa v dozorčích radách je nezajímají, protože jsou zvyklí na pozornost mikrofonů a kamer. Nabízí se tedy možnost proniknout do jiných než politických pořadů v televizi, ať už jako moderátoři, nebo jako soutěžící.
Zástupci televizí se ani nebrání. "Už se k nám hlásilo několik politiků do soutěže Výměna manželek, ale bylo jich tolik, že by to nikoho nezajímalo. Jo, dostat takhle pana Čunka do pořadu Nic než pravda, to by byl trhák," svěřil se nám jeden producent.
A co vzhled a odbornost? "Někdy rozhoduje, jindy ne," řekl nejmenovaný televizní režisér, "například pan kníže nemá nejlepší výslovnost, ale jeho slovní zásoba a schopnost pojmenovávat věci pravým jménem je úžasná, toho bychom brali hned. Naopak třeba pan Vondra, který měl moderovat pořad Na rovinu, neprošel kamerovými zkouškami. Zvláště detail odhalil, že se pan ministr zcela rozchází s názvem pořadu."
Za politiky se nám vyjádřila pouze ministryně obrany, vášnivá zpěvačka a zastánkyně radaru: "Bohužel mi v televizi zrušili všechny pěvecké soutěže. Asi se proto přihlásím do pořadu Nahá jsi krásná."
A hrome.
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Jiřík, 15.4.2009 09:19

Ještě Vám tam chybí: Čunek - Jak být milionářem??
Topolánek by mohl natočit pohádku bylo - nebylo! Bude nebo nebude???
A takový Bursík by mohl převzít kapelu po žlutým psu s hitem Zelená je dobrá.

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ