Offlineblog (archiv)

Místo vajec se házely volební lístky.

08. 06. 2009 17:00       autor: Offlineblog    komentáře: 3

 
Tak to měli oranžoví hoši pěkně naplánované. Vyhráli jsme kraje, vyhrajeme Evropu! Vždyt je vše jasné: za celosvětovou krizi může Topolánek a vejce jsou Langerova. Pracující pořádně zdaníme (hlavně ty více vydělávající), nepracujícím přidáme na dávkách, děti dostanou pastelky (a belgické pralinky). Slíbíme všem euro, i když díky rozpočtovým schodkům nebudeme schopni splnit podmínky pro jeho přijetí. Když nám lidi skočili na zrušení poplatků, sežerou nám i další nesmysly.
A hle, ono to nedopadlo. Jak je to možné? Vždyť průzkumy hovořily jasně. Že by se voliči nechali strhnout tou skupinkou zfanatizované mládeže? To nemá obdoby!!!

P.S. Pánové, ono by stačilo se podívat přes své pupky do historie. V listopadu 1989 také Miroslav Štěpán říkal, že:„V žádné zemi, ani rozvojové, ani v socialistické, ani v kapitalistické neexistuje to, aby patnáctileté děti určovaly, kdy má odejít prezident, nebo kdy má přijít a kdo jím má být.” Pamatujete?

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Rostej, 15.6.2009 09:42

Staci vyhlasit akci 'za volebni listek CSSD a KSC(m) pivo zdarma' a je od nich klid i kdyz bude hnusne ;)

Offlineblog, 9.6.2009 15:07

Asi nic, protože budeme zřejmě za mřížemi ;-) Nezbývá než doufat, že na podzim bude hezky, většina oranžových voličů bude v pátek brzy po poledni vyrážet na své chaty a chalupy, a tak volby nestihne.

Jiřík, 9.6.2009 12:30

No jo jenže jste zapoměli na to co řekl Jyrka PLNOUparouBACK, že to že prohrál teď znamená, že vyhraje na podzim:-
((( Co s tím potom budete dělat :o)

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ