Offlineblog (archiv)

Mezinárodní setkání

19. 08. 2009 12:00       autor: Offlineblog    komentáře: 2

 
Včera k nám dorazila milá zahraniční delegace. Její vedoucí, skalní fanoušek Offlineblogu Tomáš, neváhal přijet až ze Slovenska, aby na vlastní oči uviděl místa, která zná jen z našich webkamer. Po srdečném přivítání (s tradičním racio-chlebem z pufované rýže a s posypovou solí) si host prohlédl všechny lokality spojené s Offlineblogem, tedy jak místo, kde byl původně instalován, tak garáž, ve které je nyní uložen (viz fotogalerie).
Poté se obě delegace odebraly jednat k interaktivnímu Offlineblogu v ilegalitě (viz foto). Administrátor blogu poděkoval za dosavadní přízeň a podporu a přislíbil, že se s kolegy vynasnaží pokračovat v nastoupené cestě dále, ještě s větším úsilím a snahou.
Zahraniční host přednesl pochvalu za odvedené dílo, přetlumočil pozdravy od slovenských fanoušků a popřál mnoho zdaru do dalších let.
Na závěr obě delegace vyjádřily mírné zneklidnění nad zbržděním prací, které oddaluje návrat Offlineblogu k off-line čtenářům. Ujistily se o dalším přátelství a podpoře. Děkujeme. 

 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Johny, 2.9.2009 00:38

Dobrý odkaz... s tunelem to vypadá zajímavě :)

Anonym, 27.8.2009 12:33

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=645953

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ