Offlineblog (archiv)

Kampak jdete? Na klokanýýýý...

24. 09. 2010 17:15       autor: Offlineblog    komentáře: 2

 

Poté, co při derby pražských S zkazil sešívaným úplně všechnu radost vstřelením vítězné branky Bony Wilfried, soustředili se fanoušci Slavie na jiné věci, než je získání fotbalového titulu.
Nejdřív řešili, zda má odejít trenér (zatím zůstává), teď se jim nelíbí, že se musí dělit o stadion s Bohemkou. Jde hlavně o Severní tribunu. Klokani se prý o poločase na ni stěhují (těžko říct, jak je to možné, vstupenky snad jsou na očíslovaná místa, ne?), což se vůbec nelíbí Ultras Slavie.
„Je naprosto nepřípustné, aby Klokani stáli a fandili na našich místech!" volají a plánují v neděli vyrazit na zápas a „svá" místa obsadit. „Stadion v Edenu byl, je a vždycky bude slávistický," dodávají.
V neděli to bude určitě zajímavé. Když ne na trávníku, tak v ochozech. Dá se předpokládat, že pokud se strhne nějaká potyčka, Banikovci nezůstanou stranou.
P.S. Někdo by možná mohl sešívaným Ultras vysvětlit, že „jejich" stadion v Edenu vlastně Slavii nepatří.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Pajda, 5.10.2010 12:22

My to nijak hluboce neřešíme. Sice se mezi sebou ve firmě pošťuchujeme (sídlíme na Letné, máme tu Sparťany i Slávisty s permanentkami nebo kluky z Ostravy), ale nejdeme do toho tak natvrdo. Zkrátka nežijeme stylem Ultras (jakéhokoli českého či zahraničního klubu) a těžko chápeme některé zapálené články na Ultras webech. Spíše nám příjdou leckdy úsměvné a proto z nich Offlineblog vychází.
Nikomu nechceme brát jeho vášeň, ale není to někdy trochu přehnané?

Anonym, 4.10.2010 16:03

TAk pánové právě jste mne jakofanouška Slavie nas.rali.......... :-/
Ba ne jako vtip dobré, povedlo se Vám to, jen nechápu proč tohle všichni řešíte, když ani nevíte o co všechno jde a co Nám jako Ultras bylo kdy nabulíkováno a naslibováno.....

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ