Offlineblog (archiv)

Nedůsledná příprava si žádá radikální řešení.

06. 05. 2011 13:30       autor: Offlineblog    komentáře: 1

 

Američané se rozhodli, že na poslední cestu raketoplánu Endeavour poletí i český krteček, čímž dali hezký dárek jeho autorovi Zdeňkovi Milerovi k devadesátým narozeninám (opožděně se ke gratulaci připojujeme i my).
V NASA to však vzali fofrem a nepodívali se na všechny filmy s tímto malým zvířátkem. Ano, krtek má spoustu předpokladů pro let do vesmíru. Není to žádný nezkušený mladíček, v kosmu už byl a dokáže si, za pomoci jiných zvířátek, na vlastní náklady zajistit skafandr (dokonce s kapsami).
Je však také náladový a rád je středem pozornosti. Nemůžeme se divit, že ho rozladil fakt, že nebyl jmenován velitelem celé výpravy. Poslední hřebíček přidala některá americká média, která krtka označila za komunistu (snad kvůli červenému nosu).
Obáváme se, že aby raketoplán odletěl, bude muset NASA spáchat něco strašného.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Iva Řežábková, 15.5.2011 01:39

Krtek je Super!!!

Krtka jsem v práci použila při interním školení obchodníků jako alegorii na Krizovou Komunikaci (chudák krtek byl za škůdce, ale nebojte, nebyl zcela zničen pouze vystěhován do rezervace). Pravda někteří opravdu skalní "kravaťáci" to považovali za poněkud infantilní, ale já si za krtkem naprosto stojím a vy určitě taky :)
Těší mě, že nejsem jediná komu se v hlavě rodí takové šílenosti a hned si připadám normálnější.
Držím Vám palce! Iva

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ