Offlineblog (archiv)

Není to jen novinářská sněžná kachna?

17. 02. 2012 11:30       autor: Offlineblog    komentáře: 4

 

V televizi teď vidíme řadu záběrů na hrdinné moderátory, kteří se po pás v závěji pokouší překřičet vichr, aby nás mohli informovat, kudy se nově nedá projet. Při pohledu z pražského okna, kdy člověk jen sem tam zahlédne ubohou zapomenutou hromádku (myšleno sněhovou, těch psích je tady hafo), se nechce věřit tomu, že jen o pár desítek kilometrů dál bojují už několik dní lidé s tím bílým svinstvem. Nejsou to jen uměle, někde ve studiu natočené záběry?
Ale vzpomeňme si, jak tomu bylo loni, když přívaly sněhu ochromily hlavní město. Tehdy také psali lidé ze vzdálených míst: „No jo, Pepikům trošku nasněží a hned jsou toho plné noviny." Někdy je asi potřeba médiím věřit více než vlastním očím (a také se podle toho zachovat).
P.S. Možná jste si říkali, proč se na Offlineblogu tak dlouho neobjevil žádný nový příspěvek? Zkrátka to nešlo. Tabule byla zasypána šesti metry sněhu... Opravdu... Věřte nám!

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Offlineblog, 22.2.2012 13:28

To Scopek: To je jen malá kompenzace od zástupců města Prahy za ty dlouhé měsíce, kdy od Offlineblogu (pod průhlednou záminkou výstavby jakéhosi tunelu) odklonili veškerou dopravu na Letné ;-)

Scopek, 21.2.2012 21:27

prilakat v dnesni dobe ke svemu vytvoru jde opravdu mnoh zpusoby. At uz od reklamy v novinach, televizi, radiu nebo offline spamovanim po metru a vsude mozne. Ale aby nekdo rozkopal nabrezi a tim odklonil tramvaje k sobe, to je opravdu unikatni :)

Offlineblog, 17.2.2012 17:26

No to samozřejmě také!!! Pokoušeli jsme se závěj odkopat, ale narazili jsme nejen na led, ale i na brloh ledních medvědů a osadu Inuitů. Vážně to nešlo ;-)

Cirrat, 17.2.2012 13:40

True story.

Nicméně já myslela, že tabule byla pokrytá vrstvou ledu, na který křída prostě nechytá? :-)

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ