Rádio Blanka

Informace, rozhovory a reportáže ze stavby a od stavby.

Monstrózní stavba tunelu Blanka má pár odpůrců, ale hlavně spoustu příznivců. Po obrázcích z webkamer útočíme na jejich další smysl, na sluch. Radio Blanka je tu!

Nebojte se, nebudeme obtěžovat hlukem stavebních strojů, ani řinčením nádobí v třesoucí se budově. Výhodnou polohu sídla firmy Et netera, výborný přehled o dění na stavbě, zkrátka možnost být opravdu "u toho" se pokusíme využít k obohacení posluchačů, kteří toto štěstí nemají.

Moderátoři Roman Zvlhl a Bedřich Osušil přinášejí jistě zajímavé informace, rozhovory a reportáže okolo života na stavbě a okolí. Nechybí živé vstupy, ani milí hosté. Přejeme příjemný poslech a opravdu hluboký zážitek.

Rádio Blanka #10
25.2.2010  |  Komentáře (0)

Rádio Blanka #10

mp3 ke stažení (15 MB)
Stavba tunelu postupuje velkým tempem. Mnohdy by mohla být ještě rychlejší a pro okolí přínosnější, kdyby se do věci nepletli sepisovatelé petic, kteří si z věcí ukrojí jen to, co se jim hodí. Romanu Zvlhlovi a Bedřichu Osušilovi z toho jde hlava kolem, naštěstí jim pomůže exaktní věda.
Rádio Blanka #9
2.2.2010  |  Komentáře (0)

Rádio Blanka #9

mp3 ke stažení (8 MB)
Vítejte u dalšího dílu. Roman Zvlhl má pro vás připravenu další dávku aktuálních informací ze stavby tunelu Blanka. Budou to tentokrát zprávy překvapivé, dříve nikde nezveřejněné a dá se říct, že některé jsou až skandální. Ve studiu Romanovi pomáhá také Bedřich Osušil.
Rádio Blanka #8
19.1.2010  |  Komentáře (1)

Rádio Blanka #8

mp3 ke stažení (10 MB)
Mnoho lidí láká podívat se do rozestavěného tunelu. Také Roman Zvlhl a Bedřich Osušil měli takovou touhu, ale nakonec asi byli rádi, že zůstali venku. Pokud se chcete dozvědět, co se jim přihodilo, nechte se pozvat k poslechu Rádia Blanka.
 
Rádio Blanka #7
8.12.2009  |  Komentáře (0)

Rádio Blanka #7

mp3 ke stažení (6 MB)
Roman Zvlhl a Bedřich Osušil jsou z ekonomických důvodů nuceni nacpat co nejvíce informací do daleko kratšího času. Také už si nemohou zvát tolik lidí do studia, což může hostům někdy i zachránit zdraví, jako se to stalo v případě památkového "odborníka".
Rádio Blanka #6
3.11.2009  |  Komentáře (0)

Rádio Blanka #6

mp3 ke stažení (8 MB)
K dvacátemu výročí Sametové revoluce si Roman a Bedřich pozvali do studia odborníka, kterému bylo dlouhá léta režimem znemožňováno vykonávat jeho poslání. Díl je z finančních důvodů kratší, ale koho vyprávění starého pána zaujme, ten si může stáhnou celou verzi rozhovoru, zachráněnou disidenty.
Rádio Blanka #5
22.7.2009  |  Komentáře (0)

Rádio Blanka #5

mp3 ke stažení (13 MB)
Roman Zvlhl a Bedřich Osušil si do dnešního dílu pozvali spoustu odborníků. O své zkušenosti se s nimi (a s vámi) podělí zahraniční betonář, dlouholetý tunelář a specialista na motorismus. Takže se máte na co těšit. Přejeme příjemný poslech. (Tento díl není vhodný pro děti a mladistvé).
 
Rádio Blanka #4
1.7.2009  |  Komentáře (0)

Rádio Blanka #4

mp3 ke stažení (17 MB)
Letná byla vždy významným pražským sportovištěm a stavba tunelu Blanka tuto skutečnost nemůže ohrozit. Také se podíváme na ekologické dopady tunelování a popovídáme si s někým přímo ve výkopu. Pořadem provázejí hvězdy, Roman Zvlhl a Bedřich Osušil.
Rádio Blanka #3
12.6.2009  |  Komentáře (0)

Rádio Blanka #3

mp3 ke stažení (11 MB)
Dnes se dostavily samé kapacity. S nimi se podíváte na díru trochu jinýma očima a naučíte se užívat fyziku v praxi. V závěru přijde odhalení, že není pažení jako pažení. I tentokrát se bude muset Roman Zvlhl a Bedřich Osušil vypořádat s překážkami.
Rádio Blanka #2
15.5.2009  |  Komentáře (0)

Rádio Blanka #2

mp3 ke stažení (12 MB)

Dnes si protáhnete tělo zvenku i zevnitř. Následně se dozvíte něco o technologii budování podzemních konstrukčních stěn a budete si moci udělat vlastní strop tunelu. V závěru se budou muset Roman
s Bedřichem poprat se šílenstvím.
Příjemný poslech.

 
Rádio Blanka #1
5.5.2009  |  Komentáře (0)

Rádio Blanka #1

mp3 ke stažení (10 MB)

V tomto díle se moderátoři Roman a Bedřich zamýšlejí nad jménem tunelu Blanka. V rozhovoru s módním agentem se dozvíte o trendech v oblékání pro všední den. Také vám bude poodhalena historie projektu a současný stav prací. Hezký poslech.

 
 
 
Rádio Blanka

RSS - Rádio Blanka


RSS kanál rádia Blanka

Napište nám


Máte pro nás námět, připomínku, pochvalu, výhrůžku?
Líbí se vám Roman nebo nedejbože Bedřich?
Pište.

studio@radioblanka.cz

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ