Bylo to takové příjemné odpoledne...

15. 07. 2009, Autor: PPl

Letošní DevDay (akce, kterou pro ostatní organizují kolegové z výroby) byl už sedmý v pořadí.
Protentokrát jsme chtěli zkusit nějaký "nový" sport, který není úplně běžný v našich (železných) triatlonových, cyklistických, volejbalových a fotbalových řadách, takže všichni budou mít plus mínus podobné podmínky...
Volba padla na softball. Skvělé zázemí a podmínky nám zajistili v areálu SK Krč.
Ilustrační obrázek

Hlavním bodem odpoledne byl tedy firemní turnaj. Dali jsme dohromady 4 družstva a začali jsme se v menší nebo ještě menší míře rozcvičovat. Do toho nám ochotně vysvětlili základní pravidla a mohli jsme se pustit do hry. Hráli jsme urputně a se vší vervou! K vidění byly parádní odpaly (nebojím se použít výraz houmrany), technicky i takticky skvěle uhrané strike-outy, dokonalé chyty ze vzduchu i rychlé outy na první metě. Slajdovali jsme na mety, rvali jsme se do posledního míče, až z toho bylo několik odřených nohou i rukou a antuku jsme vysypávali z oblečení ještě druhý den. Eurosport by rozhodně mohl rovnou natáčet.

Jistě uznáte, že by to ale byla nuda, kdyby to všechno bylo takhle dokonalé, takže jsme pro pobavení publika přidali i nesčetně promáchnutí jasných nadhozů, totální minely v chytech i přihrávkách, taktické chyby v rozestavení i ve hře nebo nepochopení pravidel, kdy samozřejmě došlo i na spory a vysvětlování s rozhodčími.

Zvlášť pikantní byla jedna situace: pálkař (říkejme mu pro tento případ třeba pan M.) stojí nad domácí metou a chystá se k odpalu. Už má na kontě 2 promáchnutí a nadhazovač má pro změnu 3 bally (chybné nadhozy). Nervy pracují na obou stranách, družstvo na pálce má 2 outy, jde o všechno. Nadhazovač nervózně hodí míč, který letí vysoko mimo výseč. Dokonce celkem daleko za hlavou pálkaře. Ten tedy v klidu stojí a čeká na vyhlášení volného postupu na metu. Ale ouha - míček se (zřejmě díky větru, jinak si to nedovedu vysvětlit) nečekaně dotkne konce pálky, kterou má pan M. volně položenou na rameni, připravenou k odpalu. A co čert nechtěl, i když to bylo totálně mimo strike-zónu, jakmile se míček dotkne při odpalu pálky, tak je to strike, a v tomto případě dokonce strike-out! Inu, kouzlo nechtěného. I rozhodčí sama říkala, že tohle se teda moc často nevidí. Borec nakonec hadr...

Nakonec jsme dohráli nejen turnaj, ale sestavili jsme pak ještě "all-stars" týmy a hráli až do setmění. Ale ten víkend poté! Všechny nás bolel celý člověk. Je vidět, že jsme při tom používali úplně jiné svaly, než jsme zvyklí, takže i aktivní sportovci měli problémy. O polosportovcích ani nemluvě, mnozí se nemohli celý víkend prakticky vůbec hýbat. Ale byla to paráda, hra nás chytla, takže akci určitě ještě někdy zopakujeme.

Jinak samozřejmě se během akce podávalo chutné, kaloricky výživné a vyvážené občerstvení, Dan dokonce upekl/uvařil vlastnoruční amarouny a tak různě a tak podobně. Akci jsme pak důstojně zhodnotili v nedalekém klubu, kde jsme až do půlnoci rozebírali záběry na videu a chystali se na další ročník.

 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
 
Sdílet odkaz:
tisk
 

Etnetera opět boduje.


Etnetera obsadila druhé místo ve studii Nejlepší zaměstnavatel ČR 2012.


Více v tiskové zprávě...


Cyklozaměstnavatel 2011

Etnetera získala v rámci kampaně „Do práce na kole“ ocenění „Cyklozaměstnavatel roku“.
V soutěži se hodnotil celkový přístup firem k podpoře dojížďky zaměstnanců do práce na kole.


ostatní ocenění

Kontakt na HR


David Procházka
hr@etnetera.cz
+420 602 603 943

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ