Příjemný a úspěšný víkend v Račicích

25. 06. 2010, Autor: JPa

ICT triatlon je výborně připravená akce, na kterou Et netera ráda vysílá své zástupce. I letošní ročník se vydařil a naši borci neodešli s prázdnou.
Ilustrační obrázek

Tento rok jsme se chystali vyslat do závodu rekordní počet závodníků. Bohužel nemoci a úrazy vyřadily některé borce, mezi nimi i obhájce loňského prvenství Zbyňka, který nemůže sportovat kvůli vyhřezlé ploténce.

I tak se na start postavilo patnáct Et netera účastníků, rozdělených do několika pomyslných skupin. Dětského závodu se zúčastnila Amálka s Jáchymem, dále zde byl ETN Race team (složený povětšinou z našich Ironmanů), připravený bojovat o mety nejvyšší a početný ETN Survive team, jehož členové se chystali bojovat hlavně sami se sebou.

Jestli něco organizátoři doopravdy umí, tak je to zařídit na závod příjemné počasí. Voda byla tak akorát, nefoukal žádný silný vítr, sluníčko vykukovalo, ale nepálilo. Po startu se celé pole rozplavalo jako o život (někteří méně zdatní plavci o život skutečně bojovali, 750 m není tak malá vzdálenost), potom přesedlo na triatlonové speciály i běžná horská kola, v obrovském tempu profičelo dvaceti kilometry, aby se na závěr vydalo na pětikilometrový běh.

A jak to dopadlo? Lukáš obhájil druhé místo, Klára udržela své třetí v kategorii ženy-matky (dokud se pořádně nerozrodí mladší ročníky, je Klára naše jistota), a když se k nim dobrým výkonem připojil i Martin, vystoupil team Et netera na druhou příčku. Ostatní se rozložili po celé délce výsledkové listiny, všichni dokončili, a tak jsme mohli slavit.

A je tu ještě jedna skupina, na kterou nejde v žádném případě zapomenout. Jedná se o členy ETN fans, kteří vytvořili opět úžasnou atmosféru. Byli vidět a hlavně slyšet (a to neměli ani jednu vuvuzelu).

Těšíme se na ICT triatlon 2011.

 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
 
 
Sdílet odkaz:
tisk
 

Etnetera opět boduje.


Etnetera obsadila druhé místo ve studii Nejlepší zaměstnavatel ČR 2012.


Více v tiskové zprávě...


Cyklozaměstnavatel 2011

Etnetera získala v rámci kampaně „Do práce na kole“ ocenění „Cyklozaměstnavatel roku“.
V soutěži se hodnotil celkový přístup firem k podpoře dojížďky zaměstnanců do práce na kole.


ostatní ocenění

Kontakt na HR


David Procházka
hr@etnetera.cz
+420 602 603 943

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ