Jak jsme proháněli mičudu v Ústí

13. 02. 2014, Autor: Jan Pastyřík

Minulý víkend vyrazil už podruhé fotbalový Etnetera tým na turnaj Cup of Companies. V Ústí jsme opět zanechali hlubokou stopu.

popis Na sobotní turnaj se většina hráčů zodpovědně připravovala už v pátek. Zřejmě přemýšleli nad taktikou, meditovali a málokdo šel spát před třetí hodinou ranní.

První překvapení nás čekalo už při vstupu do haly u bufetu. „Kde je pípa?“ zaznělo jednohlasně. Obsluhující mládenec pravil, že mu bylo řečeno, že pípa nebude, protože sportovci alkohol nepijí. Tento názor zcela opustil při své asi osmé cestě do supermarketu pro plechovkáče.

Do turnaje nás vedla kapitánka Lucka (jediná zástupkyně něžného, no, řekněme slabšího pohlaví) a naše skupina B (šlo jen o čistě rozlišovací označení) se nejevila lehkou. Mimo jiné v ní byly i týmy, které loni obsadily první dvě místa. S obhájci trofeje (kteří nakonec opravdu obhájili) jsme dokonce začínali. Dlouho to vypadalo nadějně a remíza byla nadosah. Ale dvě minuty před koncem jsme z jednoho závaru před naší bránou gól dostali a do konce zápasu se už vyrovnat nepodařilo.

Druhý zápas jsme začali výborně, Márty přihrál Romanovi, který zavěsil. Za chvíli Jirka chladnokrevně proměnil penaltu, ale zápas nakonec skončil remízou (připomenutí obchoďáka Breda, že hrajeme proti týmu našeho klienta, na to jistě nemělo vliv).

To, že jsme prohráli třetí zápas, bylo jednoznačnou chybou našich fanoušků. Ač nás jindy hnali kupředu křikem, skandováním, bubnováním a tanci, tentokrát se někde zapomněli a do haly se dostavili v okamžiku, kdy už jsme prohrávali 0:1. Frustrovaní hráči se z toho už nedostali (Jindra dokonce obdržel žlutou kartu aniž si toho všiml), a tak přišla naše nejhorší porážka.

Do dalšího zápasu jsme se ale oklepali a soustředěnou obranou přiváděli soupeřovy útočníky k šílenství. Po půlce dokonce Škoďák otřel nepřímý kop o několik protihráčů a skóroval. Gól mu však nebyl uznán, protože rozhodčí tyto teče neviděli (asi s nimi předtím neměl Škoďák tak často a plamenně diskutovat o pravidlech). Nabízí se i další vysvětlení. Protihráči totiž byli zástupci jednoho z hlavních sponzorů turnaje a zřejmě kapříci zabrali. Takže jsme uhráli další, tentokrát trochu hořkou remízu.

Náladu jsme si spravili v posledním zápase, kde dal gól Márty a těsně před koncem Jirka. K postupu do semifinále to nestačilo, ale to nás nijak netrápilo. Výsledky naší skupiny.

Na večerním vyhlášení byli veřejně oceněni ETN Fans, bez kterých by byl turnaj jen tichým dostaveníčkem kopálistů.
Mohli jsme se naplno pustit do oslav a dalšího sportu, bowlingu. Obsadili jsme ctyři dráhy a výsledky nebyly špatné, 130 - 150 bylo běžné skóre. Asi po pěti hodinách, když už se začalo vítězit s náhozy okolo 88 bodů, jsme usoudili, že je přestat, začít se věnovat příjemnému personálu podniku nebo jít spát.

Byla to úžasná akce a organizátorům posíláme pochvalu.

 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
 
Sdílet odkaz:
tisk
 

Etnetera opět boduje.


Etnetera obsadila druhé místo ve studii Nejlepší zaměstnavatel ČR 2012.


Více v tiskové zprávě...


Cyklozaměstnavatel 2011

Etnetera získala v rámci kampaně „Do práce na kole“ ocenění „Cyklozaměstnavatel roku“.
V soutěži se hodnotil celkový přístup firem k podpoře dojížďky zaměstnanců do práce na kole.


ostatní ocenění

Kontakt na HR


David Procházka
hr@etnetera.cz
+420 602 603 943

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ