Příběhování

Etneteří příběhování byl cyklus pravidelného setkávání se zaměstnanců Etnetery, ale i lidí zvenčí v prostorách Smíchovského HUBu. Za pomoci rozmanitých příběhů, přednášek a her jsme hledali vlastní cestu ke svobodě a zároveň si vzájemně předávali zkušenosti s radostmi a starostmi, které nás při tom potkali.

ilustrační obrázek

Naše produkty - patnácté Etneteří příběhování

26.11.2013   kategorie: Příběhování    autor: Jan Pastyřík

V Etneteře se vyvíjí spousta produktů z různách oblastí IT. Už se jich nahromadilo tolik (přesněji sedm), že jsme se rozhodli věnovat jejich představení celé příběhování.
 
 

 
Ilustrační obrázek

Retrospektiva svobody v práci - čtrnácté Etneteří příběhování

25.10.2013    autor: Ondřej Čihař

Za poslední dva roky jsme ušli na cestě ke svobodě pořádný kus cesty. Cesty, která nebyla vždy růžová a která otevírala (a stále otevírá) řadu otázek. Nedávné Příběhování s názvem Retrospektiva svobody v práci mělo být společným zhodnocením celého snažení/průběhu.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Lovci lebek - třinácté Etneteří příběhování

26.06.2013    autor: Hana Kubešová

Na červnovém příběhování jsme ukázali, jak přijímáme nové lidi nejen v Etneteře, ale i v jiných společnostech (Vendavo, Inmite a Gooddata). Přišel Riki Fridrich, který se o nábor v IT aktivně zajímá a sepsal na toto téma několik článků, mluvili čerství kolegové a pozvání přijali i dva uchazeči, kteří ve finále do Etnetery nenastoupili.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Agilní řízení - dvanácté Etneteří příběhování (15.5.2013)

24.05.2013    autor: Hana Kubešová

Jsme moc rádi, že se o své zkušenosti s agilním řízením projektů na příběhování přišli podělit nejen kolegové z Etnetery, ale i zástupci našich klientů z Fortuny a Datartu. Otevřená a upřímná diskuze se protáhla natolik, že jsme ani nestihli vše, co jsme chtěli.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Jak jsme si dělili zisk - jedenácté Etneteří příběhování (17.4.2013)

24.04.2013    autor: Hana Kubešová

Na Etneteřím příběhování jsme se sešli, abychom se pobavili o tom, jak se z vyplácení odměn v Etneteře stalo dělení podílu zisku. Letos o částce nerozhodoval žádný nadřízený, ale rozdělili si jej lidé sami po dohodě v týmech. Vyplacené částky jsme si zveřejnili skrz celou firmu.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Desáté Etneteří příběhování (20.3.2013)

29.03.2013    autor: Hana Kubešová

Ke kormidlu pro hladké proplutí desátým příběhováním se směle postavil Martin Kačer. Odvyprávěl námořnický příběh vlajkové lodi Etnetery - systému pro správu webového obsahu jNetPublish.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Deváté Etneteří příběhování (20.2.2013)

15.03.2013    autor: HMa

Hlavním tématem příběhování se stala "Cesta tam a zase zpátky!" Toto téma vzniklo na přání lidí z firmy a zajímal je hlavně příběh Martina Paličky, který do Etnetery nastoupil v roce 2000, po devíti letech nás na rok a půl opustil, ale opět se vrátil. Bohužel Martin onemocněl. Vynahradili nám to jiní dva stateční kolegové, kteří se také na čas z Etnetery vytratili, ale jsou zpět. Pozvání přijali i dva bývalí kolegové, kteří se sice nevrátili, zato mají co říct.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Osmé Etneteří příběhování (16.1.2013)

12.02.2013    autor: HMa

Tématem tohoto příběhování byl Akcelerátor, což je Etneteří projekt, ve kterém je našim kolegům i dalším spřízněným duším umožněno snáze hledat cíle, smysl, originalitu, ale i zisk pro své vlastní projekty. Některé ze současných projektů představili sami akcelerovaní.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Sedmé Etneteří příběhování (21.11.2012)

05.12.2012    autor: HMa

Na posledním Příběhování nám kolegové, kteří se zúčastnili poslední konference Svoboda NaŽivo II pověděli o tom, co je tam vůbec nejvíc zaujalo. O další část a zábavu se postarali Martin Holečko s Ondrou Čihařem a agenturou Anfas. Dozvěděli jsme se, jaká procedura s novým logem Etnetery od posledního příběhování proběhla, a jak to vše dopadlo.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Šesté Etneteří příběhování (17.10.2012)

26.11.2012

Na šesté Etneteří příběhování jsme se sešli zejména proto, abychom dali hlavy dohromady nad plány našeho budoucího sídla, ehm, plavidla, s pracovním názvem H2Office.
 
 
 
 

RSS - Blog


RSS kanál Blogu

Offlineblog

Offlineblog
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ