Příběhování

Etneteří příběhování byl cyklus pravidelného setkávání se zaměstnanců Etnetery, ale i lidí zvenčí v prostorách Smíchovského HUBu. Za pomoci rozmanitých příběhů, přednášek a her jsme hledali vlastní cestu ke svobodě a zároveň si vzájemně předávali zkušenosti s radostmi a starostmi, které nás při tom potkali.

Ilustrační obrázek

Páté Etneteří příběhování (19.9.2012)

03.10.2012    autor: JPa

Na pátém Etneteřím příběhování jsme se pustili do hledání věcí výjimečných, povšimnutelných a zaznamenáníhodných.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Čtvrté Etneteří příběhování (15.8.2012)

05.09.2012    autor: HMa

Na čtrvtém Etneteřím příběhování jsme se pokusili najít odpověď na otázku, jestli potřebujeme ve firmě certifikát ISO, popř. čím ho nahradit a jestli je vůbec třeba ho něčím nahrazovat?
 
 
 
Ilustrační obrázek

Třetí Etneteří příběhování (18.7.2012)

06.08.2012    autor: MHo    komentářů: 3

Třetího Etneteřího příběhování se ujal Martin Holečko, spoluzakladatel Et netery, a agentura AnFas, zabývající se především brand designem a grafickým designem.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Třetí Etneteří příběhování: Workshop – navrhněte logo

06.08.2012    autor: HMa

Na třetím Etneteřím příběhování jsme se věnovali „logování“, neboli hře s logy. Rozdělili jsme se do několika skupinek podle různých témat (Et netera, Etnetera Activate, lanparty, dobrovolnictví, sport) a do předem připravených šablon se znakem ampersandu, jsme se pokusili zakreslit naše nápady, které by téma dobře vyjádřily. Ampersand jsme hojně využili i ve slovních spojeních, které zvolení mluvčí přikládají k obrázkům (u některých prý komentář netřeba).
 
 
 
Ilustrační obrázek

Druhé Etneteří příběhování (20.6.2012)

29.06.2012    autor: HMa

I na druhém Etneteřím příběhování jsme se sešli ve velkém počtu. Tentokrát se připojilo i dost lidí zvenčí a aktivně se s námi zapojili do diskuzí a her.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Druhé Etneteří příběhování: Hra – jak má vypadat práce, která by nás bavila

27.06.2012    autor: HMa

Na druhém Etneteřím příběhování jsme se ve skupinkách pokusili odpovědět na otázku: „Jak má vypadat práce, která by nás bavila?“. Sešli se opět různorodé skupinky, z nichž každá k otázce přistoupila vlastním způsobem. Výsledek si opět můžete prohlédnout níže.
 
 
 
Ilustrační obrázek

První Etneteří příběhování (16.5.2012)

06.06.2012    autor: HMa

Jaké to bylo na prvním Etneteřím příběhování, kde se sešlo kolem 60 lidí, a to nejen z ETN?
 
 
 
Ilustrační obrázek

První Etneteří příběhování: Hra – vytvořte firmu, jakou byste chtěli mít

06.06.2012    autor: HMa

Na našem prvním Etneteřím příběhování (16.5.2012) proběhla skupinová hra na téma „Vytvořte firmu, jakou byste chtěli mít“. Lidé se rozdělili do různorodých skupinek, podle toho, co jim říká pojem svobody v práci. Vniklo celkem 7 týmů, jejichž výtvory, spolu s komentáři zvolených „mluvčích“, si můžete prohlédnout níže.
 
 
 
 

RSS - Blog


RSS kanál Blogu

Offlineblog

Offlineblog
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ