Příběhování

Etneteří příběhování byl cyklus pravidelného setkávání se zaměstnanců Etnetery, ale i lidí zvenčí v prostorách Smíchovského HUBu. Za pomoci rozmanitých příběhů, přednášek a her jsme hledali vlastní cestu ke svobodě a zároveň si vzájemně předávali zkušenosti s radostmi a starostmi, které nás při tom potkali.

Ilustrační obrázek

Sedmé Etneteří příběhování (21.11.2012)

05. 12. 2012 13:45       autor: HMa    komentářů: 0

Na posledním Příběhování nám kolegové, kteří se zúčastnili poslední konference Svoboda NaŽivo II pověděli o tom, co je tam vůbec nejvíc zaujalo. O další část a zábavu se postarali Martin Holečko s Ondrou Čihařem a agenturou Anfas. Dozvěděli jsme se, jaká procedura s novým logem Etnetery od posledního příběhování proběhla, a jak to vše dopadlo.
 

Na začátku bylo třeba se pořádně zahřát. Náš Pajda, který rozcvičky normálně připravuje se bohužel nemohl příběhování zúčastnit, ale připravil si prezentaci na jogínské téma, kterou nám názorně představil Ondra Čihař. Přiznejte se, kdo jste znal pozici zvanou Amprasána?
Sledovat na SlidesLive.

Jak už bylo napsáno, úvodní části se ujali zúčastnění kolegové letošní SvobodyNaŽivoII. Zbyněk, Martin, Pavel a Lukáš (z videozázmu). Řekli nám o svých dojmech s tím, že bohužel zrovna tamní nálada, kterou by rádi předali je bohužel neopakovatelná.

Zbyňka nejvíce zaujaly úvodní přednášky o školách a vzdělávání dětí (to, jak jsme svobodní si neseme historicky z dětství).

Martina zaujalo vyprávění ředitelky školy v Litvínově, kde jsou děti brány jako partneři školy a přijímají rozhodnutí ve věcech.

Pavel se hned v úvodu vtipně uvedl jako trémista a nejvíc ho na konferenci zaujala věta Tomáše Hajzlera: "Co bys dělal, kdyby ses nebál?" K zamyšlení ho přivedly časté otázky od lidí na konferenci, kteří se ptali jak tu svobodu děláte, to nemůže fungovat? A on si uvědomil, že sám neví, že jde o přirozený vývoj.

Lukáš se nemohl večer utrhnout z jiné akce, proto nám aspoň nahrál videovzkaz, kde vypíchl zejména povídání našeho Martina Černohorského, který celý sál roztleskal když řekl, že pokud ISO od nás lidi nechtějí, tak do zakázek, kde je vyžadováno chodit nebudeme, že když nás to má brzdit v tom, jak to chceme dělat , tak to pro nás nemá cenu.
Sledovat na SlidesLive.

Na úvod další části příběhování se Martin Holečko spolu s Ondrou Čihařem vrhli do úvah ohledně vzniku naší svobodné firmy a poté pro připomenutí pustili starší video s průřezem vzniku nového loga. Znovu představili naše spolupracovníky z Anfasu, kteří nám pustili nové, čerstvé video a řekli nám své dojmy.
Sledovat na SlidesLive.

Na závěr celé akce jsme si mohli vytvořit tričko s novým logem. Jak naše veledíla dopadla se podívejte ve fotech.

 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

RSS - Blog


RSS kanál Blogu

Offlineblog

Offlineblog
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ