Příběhování

Etneteří příběhování byl cyklus pravidelného setkávání se zaměstnanců Etnetery, ale i lidí zvenčí v prostorách Smíchovského HUBu. Za pomoci rozmanitých příběhů, přednášek a her jsme hledali vlastní cestu ke svobodě a zároveň si vzájemně předávali zkušenosti s radostmi a starostmi, které nás při tom potkali.

Ilustrační obrázek

Agilní řízení - dvanácté Etneteří příběhování (15.5.2013)

24. 05. 2013 15:00       autor: Hana Kubešová    komentářů: 0

Jsme moc rádi, že se o své zkušenosti s agilním řízením projektů na příběhování přišli podělit nejen kolegové z Etnetery, ale i zástupci našich klientů z Fortuny a Datartu. Otevřená a upřímná diskuze se protáhla natolik, že jsme ani nestihli vše, co jsme chtěli.
 

Nejprve přišel Pajda, který nám už rok předvádí unikátní rozehřívací metody. Tentokrát našel inspiraci v dětské hře "Kuli kuli", kterou si snad musel vymyslet, protože ji nikdo nezná! Každopádně dokázal i tuto hru uzpůsobit agilnímu vývoji a zjistilo se, že "Agil není pro každého."

Pavel Pola popsal, jak se v Etneteře s agilním vývojem začínalo v roce 2008 na projektu Správný krok. Vzpomněl problémy, se kterými se setkali, co to přineslo a situace, kterým se dnes již smějeme..

Sledovat na SlidesLive.

Zbyněk Hraše - projekťák v týmu Synergy popsal cestu, kterou prošel tým od roku 2011. Kluci jsou agilní terminologií natolik nasáklí, že pro zbytek hostů připravili brožůrku "Odporných termitů", kdyby nechtěně sklouzli do agilní mluvy. V prezentaci pustili předtočený video rozhovor se Zuzi Šochovou a v závěrečné části se přidal Karel Smutný - Agile Software Developer & Coach. Sledovat na SlidesLive.

Ladislav Wiedermann - Fortuna a.s. - o výhodách flexibility při agilním řízení projektu, zejména při tak neustále se měnícím projektu jako jsou Sázky LIVE. Sledovat na SlidesLive.

Oto Hausmann - Datart a.s. - přijal pozvání a zároveň se ujal role skeptika agilního vývoje, díky projektu MyDatart. Velice zajímavé povídaní se rozvinulo do nelítostné diskuze.

Pokud vás agilní řízení zajímá více, připojte se prosím k našemu průzkumu.

Další příběhování můžete sledovat online.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

RSS - Blog


RSS kanál Blogu

Offlineblog

Offlineblog
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ