Activate life

ilustrační obrázek

Seznam a penalizace

31.07.2014   kategorie: Activate Life    autor: Martin Sajal

Účast Dušana Janovského jakožto nejznámějšího reprezentanta fulltextového týmu Seznamu a navíc konání akce v den, kdy Seznam nasadil významnou aktualizaci svého vyhledávače. Hned dva pádné důvody, proč by si červencovou Poslední středu organizovanou H1.cz na téma penalizace ve vyhledávačích neměl nechat ujít nikdo, kdo se o vyhledávače trochu zajímá. Podělím se o své poznámky z akce.
 
 

 
Ilustrační obrázek

Trefili jste někdy spamovou past?

21.07.2014   kategorie: Activate Life    autor: Pavel Pola

Celosvětově je podíl spamu cca 85%. Pro jeho detekci se používají různé techniky a taktiky. Spamové pasti jsou jednou z nejúčinnějších - protože i jediný „zásah“ může snížit doručitelnost vašich newsletterů až o 20%. Opakované trefování spamové pasti může vést až k úplné blacklistaci.

 
 
 
Ilustrační obrázek

Co nového přinesla konference Silverpop EMEA 2014?

30.06.2014   kategorie: Activate Life    autor: Pavel Pola

Když jsem se poprvé dozvěděl o dvoudenní konferenci Silverpop EMEA v Londýně, neváhal jsem ani minutu - se Silverpopem jsme partneři necelý rok a tohle jsem viděl jako vynikající příležitost se osobně poznat s lidmi, se kterými jsem často v kontaktu jen přes e-mail nebo telefon a dozvědět se, co se chystá nového. Rozhodně jsem nebyl zklamán, ba naopak - vrátil jsem se nadšený!
 
 
 
Ilustrační obrázek

Vylepšená Ecommerce v Google Analytics

20.06.2014   kategorie: Activate Life    autor: Hana Kalivodová

Na Google Summitu 2014 bylo s velkou slávou ohlášeno spuštění bety Enhanced Ecommerce (Vylepšeného elektronického obchodu). Co to znamená pro vaše trackování eshopů? Jak to ovlivní praxi v nastavování Google Analytics? Na jednu stranu práce ubude, protože řadu věcí nová Ecommerce sleduje "automagicky", na druhou stranu poskytne další možnosti, kterých rozhodně budete chtít využít.
 
 
 

Adobe Summit 2014 - ohlédnutí

19.05.2014   kategorie: Activate Life    autor: Lukáš Čech

Letošní konference sice neukázala žádné průlomové novinky v produktech, ale ukázala zejména to, že Adobe naslouchá svým zákazníkům a je schopno na takto velikou korporaci jednat nezvykle rychle a obratně. Ostatně nutnost chovat se v současnosti tímto způsobem byla také hlavním tématem konference pod heslem "Reinvention".
 
 
 
Ilustrační obrázek

Jak (ne)angažovanost uživatelů ovlivňuje SPAM?

19.05.2014   kategorie: Activate Life    autor: Pavel Pola

Nevyžádaná pošta je celosvětovým problémem - všichni významní poskytovatelé e-mailových řešení (např. Gmail, Outlook.com, Yahoo nebo u nás Seznam) mají boj proti SPAMu jako jednu z hlavních priorit. Aby ne - všichni chtějí mít spokojené uživatele na straně jedné a zároveň musí denně řešit, že víc než 85% odeslané pošty je SPAM.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Adobe Digital Marketing Summit 2014

13.05.2014   kategorie: Activate Life    autor: Lukáš Čech

Po čtvrté se letos účastním londýnské konference pořádané každoročně společností Adobe - leaderem trhu s nástroji digitálního marketingu. I letos od této akce očekávám ohlášení řady novinek v nástrojích Adobe Marketing Cloud, ale také hodně inspirace ohledně toho, jak se dělá digitál za hranicemi ČR s rozpočty odpovídajícími evropskému či globálnímu trhu.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Banky, přizpůsobte weby

20.11.2013   kategorie: Activate Life    autor: Michal Kardaš

Článek, který vyšel 18.11.2013 v časopisu MarketingSalesMedia č. 30.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera nabízí analýzu webu zdarma. Nechte si otestovat funkčnost vašeho webu.

30.10.2013   kategorie: Activate Life    autor: Petra Neugebauerová

Společnost Etnetera a.s., přední česká společnost, která vytváří weby, se prostřednictvím své divize zabývající se konzultacemi on-line businessu Etnetera Activate rozhodla vyjít vstříc všem klientům, kteří chtějí maximálně využít potenciál svých webových stránek, nabídkou analýzy funkčnosti webu zdarma. Na podporu akce spustila novou microsite www.analyza-zdarma.cz.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Nevyhazujte informace o zákaznících

17.09.2013   kategorie: Activate Life    autor: Jiří Štěpán

Článek, který vyšel v časopisu Marketing & Media 2.9.2013.
 
 
 
 

RSS - Blog


RSS kanál Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ