Případové studie

ANNONCE - Inzertní portál

Přes 300.000 inzerátů, oborové servery s nabídkami od profesionálů, výkonný fulltextový vyhledávač, platební centrum, importní centrum, SMS služby, správa bannerové reklamy a korektury pomocí tlustého klienta v reálném čase na inzertním jediném portálu.
 

Ahold - iHypernova a iAlbert

Sjednocení komunikace obou hlavních značek Aholdu - Hypernova a Albert.
 

DVC – projekt i-legalne.cz

První legální elektronický obchod pro prodej elektronické hudby.
 

Datart - e shop

Nový prodejní internetový kanál z dílny ET NETERA
 

EUROMEDIA GROUP – Knižní web

Vytvoření výkonného prodejního a komunikačního kanálu na Internetu.
 

NIVEA 4 Press (PR extranet)

Chcete-li, aby o Vás novináři psali, je nutné jim dodat informace, které požadují, v té nejlepší možné podobě.
 

Pracovní a HR portál Spravnykrok.cz

Nový pracovní a HR portál, který nabízí firmám registraci a možnost uveřejnění volných pracovních pozic zdarma, přičemž zpoplatněn je pouze skutečný zájem uchazeče.
 

SCANIA CR - Intranet

Po detailní analýze potřeb jsme realizovali intranet pro sdílení informací v rámci společnosti SCANIA. Systém, který se stal jedním z hlavních firemních komunikačních nástrojů slouží pro komunikaci jak mezi zaměstnanci, tak mezi jednotlivými dealerstvími a pražskou centrálou.
 

SIEMENS - Intranet

Efektivní sdílení dokumentů je jednou ze základních metod zvyšování efektivity podnikových procesů, jejíž význam roste s velikostí organizace a její závislostí na rychlém a bezproblémovém toku informací.
 

SIEMENS - korporátní portál

Sjednocení www prezentací jednotlivých divizí společnosti do centrálního redakčního systému.
 

Telefónica O2 - Convergence

Project Convergence pro společnost Telefónica O2 Czech Republic spočíval v kompletním přeskupení robustní webové prezentace a nasazení insite editace v CMS systému jNetPublish.
 

Ticketpro

Nový informační portál skupiny Ticketpro s katalogem kulturních, společenských a sportovních akcí je zároveň hlavním prodejním nástrojem vstupenek. Bezchybný provoz portálu a snadná orientace na něm je klíčovým faktorem zaručujícím úspěšné obchodní fungování společnosti.
 
 
 
 

Reference - kontakty


Máte-li zájem se některého z našich klientů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, či zjistit nakolik jsou spokojeni s našimi službami, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré kontakty.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

Řekli o nás


Telefónica O2 Czech Republic

"Společnost Telefónica O2 Czech Republic je velmi náročná při výběru svých dodavatelů. Přesto nebo právě proto, řešíme už od roku 1998 některé internetové projekty v oblasti CMS, tvorby www prezentací a podpory zákazníků i našich partnerů se společností Et netera"... více

Fortuna

"Nehledali jsme jenom technického dodavatele, který by nám dokázal poskytnout kvalitní vývojové práce a garance provozu na špičkové úrovni ale hlavně partnera, se kterým budeme moci úžeji spolupracovat na businessové úrovni. Tyto podmínky splnila nejlépe právě Et netera".... více

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ