NIVEA 4 Press (PR extranet)

Chcete-li, aby o Vás novináři psali, je nutné jim dodat informace, které požadují, v té nejlepší možné podobě.

Potřeba

Společnost Beiersdorf, známá především svou značkou NIVEA, velmi intenzivně komunikuje s řadou novinářů. Fotografie produktů značky Nivea se pravidelně objevují v módních a imageových časopisech určených jak ženám, tak mužům.

Tato publicita je pochopitelně velmi žádoucí a proto se společnost rozhodla připravit pro novináře specializovaný extranet, který obsahuje vše co mohou ke své práci potřebovat. Důležitým aspektem pochopitelně bylo i snížení nákladů na publikaci grafických informací.

Řešení

Společnost ET NETERA nabídka jako základ řešení systém, který umožňuje snadnou správu digitálního obsahu.

Systém nivea4press.cz umožňuje registrovaným novinářům vyhledávat a stahovat fotografie jednotlivých produktů. Ty jsou přehledně organizovány dle jednotlivých produktových řad a dle jejich typu (produktové, aplikační, pack shoty). Kromě nich jsou na extranetu publikovány i veškeré tiskové informace týkající se produktů NIVEA.

Ke zvýšení uživatelského komfortu nabízí systém automaticky fotografie v několika rozlišeních a umožňuje jejich hromadné stažení v jednom ZIP souboru, což nahrazuje pomalé postupné stahování.

Přínosy

Prakticky ihned po spuštění systému, jsme se přesvědčili o velkém zájmu novinářů o tuto službu.

Společnost Beiesdorf, oceňuje zejména:

  • nízké náklady na publikaci informací – systém poskutuje jednoduché a intuitivní rozhranní, díky kterému je aktualizace velmi snadná. Navíc systém automatizuje řadu činností, jako je vytváření náhledů vytažení novinek na hlavní strnku apod.
  • zvýšený zájem novinářů, kteří pozitivně vnímají tuto zajímavou nadstandardní službu
Sdílet odkaz:
tisk
 

Reference - kontakty


Máte-li zájem se některého z našich klientů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, či zjistit nakolik jsou spokojeni s našimi službami, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré kontakty.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

Řekli o nás


Telefónica O2 Czech Republic

"Společnost Telefónica O2 Czech Republic je velmi náročná při výběru svých dodavatelů. Přesto nebo právě proto, řešíme už od roku 1998 některé internetové projekty v oblasti CMS, tvorby www prezentací a podpory zákazníků i našich partnerů se společností Et netera"... více

Fortuna

"Nehledali jsme jenom technického dodavatele, který by nám dokázal poskytnout kvalitní vývojové práce a garance provozu na špičkové úrovni ale hlavně partnera, se kterým budeme moci úžeji spolupracovat na businessové úrovni. Tyto podmínky splnila nejlépe právě Et netera".... více

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ