SIEMENS - Intranet

Efektivní sdílení dokumentů je jednou ze základních metod zvyšování efektivity podnikových procesů, jejíž význam roste s velikostí organizace a její závislostí na rychlém a bezproblémovém toku informací.

Potřeba

Původní impuls, pro vybudování intranetového systému pro sdílení dokumentů, vzešel z oddělené interní komunikace společnosti SIEMENS. Pro toto oddělení vyvinula společnost ET NETERA specializovaný DMS systém, který začal brzy přerůstat v komplexní celopodnikový intranet. Původně navržené řešení přestalo odpovídat novým požadavkům a proto společnost ET NETERA navrhla přechod na plnohodnotný systém DMS, který je schopen zabezpečit komunikaci na celopodnikové úrovni.

Řešení

Pro realizaci jsme zvolili osvědčený systém jNetPublish, který kombinuje vysoký výkon, bezpečnost a příjemné uživatelské rozhraní.

Nad touto platformou byl vybudován DMS systém, který v současné době obsahuje více než 10000 dokumentů, které publikuje a aktualizuje několik stovek pracovníků fy. SIEMENS a jejích jednotlivých divizí.

Systém je kromě svého primárního zaměření určen i pro potřeby interního marketingu, který využívá vysoké návštěvnosti pro komunikaci směrem k zaměstnancům.

Přínosy

Nasazení systému umožnilo publikovat klíčové informace a dokumenty na celofiremním intranetu. Jehož hlavní výhody jsou:

  • snížení nákladů na výměnu dokumentů
  • zlepšení vyhledávání informací díky metainformacím
  • snížení emailové komunikace a nárůstu zaplnění mailboxů emaily s dokumenty
  • decentralizace odpovědnosti za informace v jednotlivých částech
  • snížení rizika ztráty informací
  • možnost okamžitého feedbacku od zaměstnanců
Sdílet odkaz:
tisk
 

Reference - kontakty


Máte-li zájem se některého z našich klientů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, či zjistit nakolik jsou spokojeni s našimi službami, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré kontakty.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

Řekli o nás


Telefónica O2 Czech Republic

"Společnost Telefónica O2 Czech Republic je velmi náročná při výběru svých dodavatelů. Přesto nebo právě proto, řešíme už od roku 1998 některé internetové projekty v oblasti CMS, tvorby www prezentací a podpory zákazníků i našich partnerů se společností Et netera"... více

Fortuna

"Nehledali jsme jenom technického dodavatele, který by nám dokázal poskytnout kvalitní vývojové práce a garance provozu na špičkové úrovni ale hlavně partnera, se kterým budeme moci úžeji spolupracovat na businessové úrovni. Tyto podmínky splnila nejlépe právě Et netera".... více

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ