SIEMENS - korporátní portál

Sjednocení www prezentací jednotlivých divizí společnosti do centrálního redakčního systému.

Potřeba

SIEMENS s.r.o. je zastřešující organizací sjednocující pod slavnou hlavičku více než 20 divizí nejrůznějšího zaměření. Dlouhodobým nedostatkem internetové prezentace tohoto průmyslového giganta byla roztříštěnost, nejednotnost, měnící se navigace a v neposlední řadě různá úroveň aktualizace informací.

Pro marketingové oddělení fy. SIEMENS tak mělo jednoznačně stanovený cíl: nabídnout jednotlivým divizím kvalitní a flexibilní nástroj umožňující sjednotit marketingovou komunikaci celé skupiny SIEMENS.

Řešení

Společnost ET NETERA zúročila dlouhodobou spolupráci jak s centrálou SIEMENS s.r.o., tak se jednotlivými divizemi, a navrhla centrální redakční systém.

Ten nabízí všem divizím jednotný, snadno přizpůsobitelný balíček základních aplikací:

  • produktový katalog
  • tiskové centrum
  • typizované informační stránky „O Nás“, „Kontakt“ apod.

Díky tomu je začlenění dalších divizí velmi rychlé a cenově výhodné, což celkově přináší významné finanční úspory.

Kromě toho jsou všechny informace uloženy centralizovaně a lze tak například vyhledávat v celé šíři produktového portfolia SIEMENS. Pro novináře je pak neocenitelným nástrojem přehled všech tiskových informací s možností vyhledávání a zasílání newsletteru.

Přínosy

Jednotný publikační systém umožnil aplikovat centrální komunikační strategii na celé produktové portfolio fy. SIEMENS.

  • snížení nákladů na vývoj prezentací jednotlivých divizí
  • zrychlení aktualizace WWW
  • dodržení jednotné corporate identity a komunikačních pravidel.
Sdílet odkaz:
tisk
 

Reference - kontakty


Máte-li zájem se některého z našich klientů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, či zjistit nakolik jsou spokojeni s našimi službami, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré kontakty.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

Řekli o nás


Telefónica O2 Czech Republic

"Společnost Telefónica O2 Czech Republic je velmi náročná při výběru svých dodavatelů. Přesto nebo právě proto, řešíme už od roku 1998 některé internetové projekty v oblasti CMS, tvorby www prezentací a podpory zákazníků i našich partnerů se společností Et netera"... více

Fortuna

"Nehledali jsme jenom technického dodavatele, který by nám dokázal poskytnout kvalitní vývojové práce a garance provozu na špičkové úrovni ale hlavně partnera, se kterým budeme moci úžeji spolupracovat na businessové úrovni. Tyto podmínky splnila nejlépe právě Et netera".... více

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ