Pracovní a HR portál Spravnykrok.cz

02. 10. 2009

Nový pracovní a HR portál, který nabízí firmám registraci a možnost uveřejnění volných pracovních pozic zdarma, přičemž zpoplatněn je pouze skutečný zájem uchazeče.

Potřeba

Portál Spravnykrok.cz chtěl přijít se zcela novým obchodním modelem, kdy firmy platí až za skutečný zájem uchazeče – zaslané CV. Společnosti měly mít k dispozici podrobné statistiky o počtu zobrazení inzerátu, detailu inzerátu, v rámci portálu si měly nastavovat finanční limity, spravovat došlé životopisy, snadno zastavovat a znovu spouštět kampaně, zadávat přesně cílenou regionální inzerci, online diskutovat s uchazeči atd. Kromě toho musely mít možnost snadno hledat vhodné kandidáty v databázi uživatelů.

Základní cíle

 • Nabídnout firmám alternativní řešení ke stávajícím, zavedeným portálům typu jobs.cz či prace.cz, kde se platí za zveřejnění každé pozice.
 • Nabídnout uživatelům nový, uživatelsky přívětivý pracovní portál s pestřejší nabídkou pracovních pozic.
 • Rozvířit stojaté vody HR služeb v ČR.

Řešení

Díky unikátnímu technologickému řešení lze snadno párovat požadavky firem s optimálními uchazeči. Zadávání inzerovaných pozic je, stejně jako životopisy uživatelů, strukturované. Celý proces je přesnější, a proto přináší efektivnější výsledky. Obě strany naleznou přesně to, co hledají, seřazené podle relevance a nemusí se prodírat nerelevantním obsahem.

Uživatelé poptávající práci mohou na portálu vyhledávat volné pracovní pozice i v mapě inspirované technologií Google a výsledky opět získávat seřazené podle relevance. Uživatelé mohou své životopisy zadávat strukturovaně, což jednak zjednodušuje jejich správu, jednak mohou snadněji a přesněji nalézt ideální nabídku práce. Systém totiž dokáže dle jejich životopisu a požadavků automaticky hledat a zasílat odpovídající pracovní pozice. V rámci životopisů si mohou uchazeči přidávat i videa, a zatraktivnit tak svoji nabídku.

Několik vybraných nových technologií, se kterými jsme pracovali poprvé:

 1. Integrace s GoogleMaps
  • Zjišťování geografických souřadnic u zadaných lokalit
  • Zobrazování mapy, včetně umísťování našich vlastních objektů
  • Vyhledávání optimální trasy k cíli (pouze automobilová)
 2. Rankování, fulltextové + strukturované vyhledávání, lemmatizace
 3. Zavedení systému Pay-per-click
 4. Yahoo UI Library
 5. Flash aplikace Dreemindex
 6. Integrace s účetním systémem Pohoda

Výsledky

Vynikající integrace mapových služeb se službami hledání práce. Inovativní business model, platby jen za zaslané CV, respektive za zobrazení inzerátu. Nejkvalitnější hledání na českém trhu.

Od spuštění na podzim roku 2008 zaznamenal portál během prvního roku následující parametry:
Návštěvy: 1,2 mio
Pageviews: 11,5 mio
Pages/visits: 10
Avg. Time on Site: 7 min.
Počet registrovaných uživatelů s vyplněným CV: 16 500

Sdílet odkaz:
tisk
 

Reference - kontakty


Máte-li zájem se některého z našich klientů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, či zjistit nakolik jsou spokojeni s našimi službami, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré kontakty.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

Řekli o nás


Telefónica O2 Czech Republic

"Společnost Telefónica O2 Czech Republic je velmi náročná při výběru svých dodavatelů. Přesto nebo právě proto, řešíme už od roku 1998 některé internetové projekty v oblasti CMS, tvorby www prezentací a podpory zákazníků i našich partnerů se společností Et netera"... více

Fortuna

"Nehledali jsme jenom technického dodavatele, který by nám dokázal poskytnout kvalitní vývojové práce a garance provozu na špičkové úrovni ale hlavně partnera, se kterým budeme moci úžeji spolupracovat na businessové úrovni. Tyto podmínky splnila nejlépe právě Et netera".... více

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ