PHP Developer/ka

Zajímáš se o aktuální technologie a trendy? Rád/a jdeš do hloubky a snažíš se pochopit, jak věci fungují? Pokud ano, tak právě tebe hledáme.
Vývoj u nás probíhá na nových technologiích a snažíme se odvádět řemeslně čistou práci. Aktuálně používáme:
  • Apache, Nginx, Varnish,
  • PHP v nových stabilních verzích - aktuálně 5.6,
  • MySQL (Percona Server 5.6),
  • Redis,
  • Zend Framework 2, Doctrine 2, Twig,
  • Composer, Satis,
  • Git, GitLab.
Že z toho něco neovládáš? Nevadí. Rádi zaučíme. Přesto očekáváme, že víš, co je to framework, k čemu je to dobré a někdy jsi s nějakým pracoval/a. Důležitá je hlavně chuť učit se novým věcem.

Co u nás najdeš? Rozhodně pohodový kolektiv. Práci na menších i větších projektech pro naše významné klienty. Možnost vybrat si platformu, která ti nejvíce vyhovuje (Win, MAC OS, Linux). A doufáme, že i chuť posouvat sebe i tým.

Co za to nabízíme my?

Běžné benefity, jako jsou např. příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, dovolenou. Jasně, i stravenky. Zázemí pro sportovce (kolárna, sprchy, skříňky, relaxační tělocvična). Firmou podporovanou účast na sportovních a potkávacích akcích. Nové prostory s možností parkování a dobrou dostupností MHD. Firemní notebook a telefon. Dostatečný přísun nápojů, kávy a dobrůtek z Dutého Fríí Šopu.

Dále nabízíme prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci. Jedinečné kamarádské a svobodomyslné pracovní prostředí. Práci pro úspěšného nadnárodního klienta, se zkušenými a kreativními kolegy, na platformě, kterou si vybereš.

A protože si ceníme i věrnosti, přihodíme za každých pět let u nás 5 dní dovolené navrch a za každých 10 let ti přispějeme na dovolenou snů ve výši 100.000,- Kč.

A zbytek můžeš probrat s Davidem Procházkou - 602 603 943 nebo mu napiš ;-)
Sedíme v Holešovicích (Classic 7, budova E).
Sdílet odkaz:
tisk
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ