Jak u pohovoru

Setkání s námi probíhá v několika etapách a nese se v neformálním duchu.

První setkání
V případě, že nás tvůj životopis a motivační dopis zaujme, domluvíme si společně termín prvního setkání. Naším společným úkolem je, aby bylo první setkání co nejpohodovější. Proto po pár minutách rovnou nabízíme tykání a ladíme na klidnou notu. Setkání probíhá za účasti HR a Team leadera* daného týmu. Zde budeme probírat tvoji motivaci, vizi, tvoje zkušenosti a také to, co si můžeme vzájemně nabídnout. Důležité pro nás je, abychom si navzájem otevřeně řekli, jaká jsou naše vzájemná očekáváni a zda se potkávají.


*Team leader = cápek, který má odpovědnost za rozvoj a fungování daného týmu. Nominuje se zpravidla sám, tím, že přichází s hlavní myšlenkou a lidé mu věří.

 

Praktické zadání
Pokud se naše vzájemné očekávání shodují a chceme se bavit i dále, před tím než se potkáme podruhé, pošleme ti praktické zadání. Může to být test, či praktický úkol, který nám přiblíží tvoje vnímaní dané tématiky a umožní lidem v týmu nahlédnout do tvého přístupu ke konkrétnímu úkolů.

 

Druhé setkání
Pokud se potká naše očekávání s tvým zpracováním úkolu, hurá, jsi v druhém kole. Tady už bude celý tým, protože věříme, že je správné dát možnost oběma stranám potkat se navzájem a dát si možnost výběru. Ty si vybíráš tým a tým si vybírá svého nového člena, a proto je druhé setkání o vzájemném poznání se a zjišťování, zda to mezi tebou a týmem bude fungovat nejen po odborné, ale hlavně po lidské stránce.

 

Rozhodnutí
Po setkání s týmem tě nenecháme dlouho čekat a dle vzájemné dohody se ti v průběhu pár dní ozveme. Pokud se Tým shodne, že tě mezi sebe chce, a ty chceš do týmu, zbývá se už jen dohodnout na finálních podmínkách, které obdržíš v naší nabídce. Když už jsme ale došli až sem, zpravidla se dohodneme, no ne? ;) V případě, že si tým vybere jiného zájemce a Etnetera nemá otevřenou podobnou pozici v jiném týmu, budeme tě muset zamítnout.

 

Závěrečné tipy a rady

  • všechny naše setkání jsou neformální, přijď, v čem se cítíš dobře
  • na pohovorech si tykáme
  • připrav si otázky, které tě zajímají o naší společnosti, rádi ti na vše odpovíme
  • v případě zájmu, ti můžeme ukázat tvoje budoucí pracoviště, prostory apod.
Sdílet odkaz:
tisk
 

Kariéra - hledáme


Vídíš se v některé z vypsaných pozic? Neváhej a jednej.

Žádná z aktuálních nabídek tě neláká, ale láká tě Etnetera?
Zkus si najít své místo.

Kontakt na HR


David Procházka
hr@etnetera.cz
+420 602 603 943

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ