Týmy

Představení týmů Etnetera a.s.

EVOLVE

Team leader: Jan Randa
Jejich prací je nejen udržovat, ale hlavně rozvíjet weby. Nakonec z čistě supportního oddělení vyvinulo (r)Evoluční označení a sami chtějí aktivně přispět k tomu, aby klientům weby sloužil nejlépe, jak to jen jde. V týmu jsou různě promíchaní kodéři, javisti, ale i PHPkaři.

SYNERGY

Team leader: Dalibor Pulkert
Tým průběžně zdokonaluje agilní řízení projektů a nejvíce využívá Scrum, potažmo Kanban. Velmi dbá na slovo tým, které v angličtině je vlastně zkratkou toho, že každý v rámci dobrého týmu může dokázat a vykonat více. Navíc tam mají magory, co chodí přes poledne běhat a navíc jich většina jezdí do práce na kole.
Tým si ukotvil několik hlavních hodnot:

  • sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo
  • chceme být profi
  • chceme fungovat otevřeně a na rovinu - nejen mezi sebou, ale i s klientem
  • bičuj!!! :-)
  • uděláme maximum, aby v bodě a) jsme si na chleba sakra dobře vydělali a sranda zůstala...

Synergy nyní čítá 15 lidí, rozdělených především do 2 klientských týmů pro robustní e-shop Datartu a online sázení Fortuny. Zbývající část je v produktovém týmu Soyky. Tým Synergy tedy vychází z kvalitní práce s klienty, ale orientuje se na rozvoj a prodej vlastních produktů, mezi které patří např: Soyka (personalizace) nebo Smartmeter (zátěžové testování).
Blog: synergy.etnetera.cz

DPL

Team leader: Martin Pohl
Administrátoři - co hlídají 24 hodin denně, 7 dní v týdnu 365 dní v roce. Mají od všeho hesla a klíče. Našim klientům ručí za to, že vše co ETN dodá je dostupné uživatelům z internetu. Také se spolupodílí na realizaci valné většiny projektů, takže jsou tak trochu součástí každého týmu. Každý v ETN má od nich počítač a každého připojí do naší sítě.

SALES

Team leader: Pavel Novák
Kluci ze Salesu domlouvají obchody, shánějí pro druhé práci a přinášejí do firmy peníze. Oddělení je složeno z account manažérů, kteří navrhují řešení pro přidělené klienty a připravují plány pro jejich další rozvoj. Stávají se rodinnými přáteli zákazníků. Ve firmě si pak často vyslechnou hromobití od projekťáků nebo lidí z výroby, co to zase vymysleli, že to nikdo neumí a stejně na to nejsou lidi. Obchoďáci musí vyjít zákazníkům maximálně vstříc, nesmí si to rozházet s výrobou a do toho všeho musí mistrně zodpovídat dotazy výkonného ředitele ve věci plnění plánovaného obratu a fakturací. Pokud se chtějí dostat opravdu na pokraj šílenství a nervového zhroucení, začnou připravovat nabídku pro výběrové řízení.

BOSS

Team leader: Michal Košťál
BOSS je skupina nově technologicky smýšlejících lidí, kteří nesází pouze na mnohokrát prošlapané cesty, ale využívají nové možnosti (Scala, NoSQL, apod.). Věnují se převážně novým projektům pro nové i stávající klienty. Baví je hledat řešení pro obtížné úkoly od backendových aplikací po složitě integrované weby. Projekty se snaží kvalitně projektově odřídit s důrazem na termín a spokojenost zákazníka.

ZEBRA

Team leader: Jan Podhajský
Zebra se dříve jmenovala eN tým. eN je v matematice jednoduchý výraz, kterým lze popsat řadu přírodních jevů či řešení složitých rovnic. Vše podle hesla „v jednoduchosti je krása". eN Team je enthusiastický tým, který se snaží jednoduchým způsobem dostat na trh vlastní nápady či jednoduše řešit často složitá klientská zadání.

CMS TEAM

Team leader: Ondřej Hobza
Je týmem, který:

  • se chce výborně starat o největšího klienta ETN
  • mít kompetence v oblasti CMS systémů, tvorby a správě rozsáhlých i menších prezentací založených na obsahu
  • podílet se na rozvoji jNP a dokonale ho zvládat
  • bavit se v práci i mimo práci

SEKORA

Team leader: David Procházka
Sekora je tým lidí, kteří se věnují HR, Marketingu, Provozu a Financím. Vznikl, protože cítíme, že jsou to části, které ovlivňují lidi, atmosféru, komunikaci a prostředí ve firmě i mimo firmu. A proto by měli souznít. Náš tým se stará o to, aby všechno fungovalo tak, jak má, a lidé mohli dělat svoji práci nejlépe, jak umí s radostí jim vlastní. My je v tom podporujeme a usnadňujeme jim cestu k dosahování cílů.

Sdílet odkaz:
tisk
 

Základní údaje o firmě


Vznik:3.2.1997
Typ:a.s.
Lidé:165 (6/2014)
Obrat:262 mio Kč (2013)

Vývoj obratu společnosti v letech 1997-2013
(v miliónech Kč)


Vývoj obratu společnosti v letech 1997-2012

Průměrný počet zaměstnanců v letech 1997-2013


Průměrný počet zaměstnanců v letech 1997-2012


Grafy ke stažení najdete v zde.


 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ