Základní informace

Java

Naši hlavní vývojovou platformou je Java – Standard i Enterprise Edition. Z této platformy využíváme řadu knihoven a nástrojů – převážně se zaměřením na webové aplikace a související technologie (servlety, zpracování XML, webové služby, messaging, přístup k databázím, apod.).

Integrace

Máme široké zkušenosti s integrací s informačními systémy našich klientů (např. Noris, Axapta, SAP, AVUS) i se zpracováním velkých množství dat od různých poskytovatelů (např. importy skladeb od vydavatelství, importy volných míst z úřadů práce, importy inzerátů od realitních kanceláří nebo autobazarů, konverze obsahu z jiných CMS/DMS systémů, apod.). A to jak přes dávkové XML soubory, tak i pomocí messagingu nebo RMI.

Vyhledávání

Naše řešení jsou zaměřena na zpracování obsahu, takže máme bohaté zkušenosti s jeho indexací pro vyhledávání – ať už standardním strukturovaným, fulltextovým nebo čistě specializovaným pro konkrétní potřeby daného projektu (např. kombinace fulltextového a strukturovaného vyhledávání). Samozřejmostí jsou algoritmy a postupy pro optimalizaci vyhledávání ve velkém množství záznamů (řádově statisíce aktivních záznamů, miliony archivovaných).

Mobilní technologie

Stranou nenecháváme ani mobilní technologie – našim zákazníkům nabízíme služby kolem WAPu, SMS technologií nebo mobilních multimédií. Snad jen na hry (zatím) nedošlo...

Spolehlivost

Naše řešení jsou zajímavá i z hlediska škálovatelnosti nebo spolehlivosti. Naše garance fixtime se u některých klientů pohybuje v řádu jednotek minut, čemuž musí odpovídat i robustnost našeho řešení. Denně se u nás mluví o publikačních a editačních serverech, replikaci, loadbalancování, apod.

Bezpečnost

Avšak naše řešení by nemohla dojít daleko bez důkladné bezpečnostní politice. Ať už na hardwarové úrovni (firewally, RSA klíče, apod.), tak i na softwarové (zabezpečená komunikace, certifikáty, apod.). Odolné musí naše aplikace být i před neoprávněným použitím (např. SQL injection, cross-site scripting, apod.).

Prostě a jednoduše – u nás se potkáte s celou řadou různých technologií, utilit, knihoven a řešení.

Základní rozdělení našich projektů

Naše projekty by se technologicky daly rozdělit do 4 hlavních oblastí: systémy pro zpracování obsahu (CMS), systémy pro správu dokumentů (DMS), elektronické obchody a zakázkové aplikace.

CMS

Hlavní náplní těchto aplikací je samotný obsah – jeho příprava (automatická, manuální), schvalování, publikace, apod. V těchto projektech se potkáte s fulltextem, publikacemi, akvizicí obsahu a dalšími technologiemi. Naše CMS projekty můžete vidět každý den na webu – viz naše reference.

e-shopy

Elektronické obchody přináší další technologie – placení přes internet, integrace s informačními systémy našich zákazníků, DRM (Digital Rights Management), apod. Pochopitelně s důrazem na bezpečnost – pracujeme přeci jen se skutečnými penězi.

Zakázkové aplikace

V takových případech stavíme naše řešení přesně podle potřeb a požadavků klienta. Spektrum technologií, se kterými se zde potkáte, záleží na konkrétním projektu. Určitě to ale bude stát za to...

 
 

Naši partneři


NSPARKLE

obr_nsparkle

Počítače Apple vyladěné za hranice ostatních, pečlivě vybrané příslušenství, individuální přístup.

Členství v asociace.biz

ilustrační obrázek

Etnetera je jedním ze zakládajících členů Asociace poskytovatelů internetových řešení.

více >>

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ