Offline 2007

Druhý víkend v září nastal ten správný čas, abychom se opět hromadně odpojili, tedy přepli se do režimu off-line. Celý pátek probíhal ve vzrušené atmosféře plné očekávání. V poledne to již nevydržela cykloskupina a vyrazila směrem k řece Sázavě. Zbytek zaměstnanců ji následoval asi o čtyři hodiny později.

Jistě si dokážete představit, jak vypadá cesta skupiny šedesáti lidí (kteří se právě odstřihli od povinností) vlakem. Navíc, když je někde uprostřed přestup na jiný spoj a setkání s cykloskupinou. Tímto děkujeme Českým drahám za vyhrazení vagonů a za trpělivost vlakvedoucích.

V pořádku jsme dorazili do Masarykova tábora YMCA, který leží na úžasném místečku uprostřed lesa na Sázavě. Veselí mohlo začít (vlastně pokračovat).

Druhý den vypukl ten pravý teambuilding. Utužování kolektivu spočívá v tom, že se hned na začátku rozdělíte do družstev, která se pak po celý den nevidí. Počasí nám sice moc nepřálo, ale my lidé od klávesnic jsme na ledacos zvyklí a dost vydržíme. Takže to začalo koupáním (tedy soutěžením u vody) a pokračovalo dalšími disciplínami. Jízdou na terénních koloběžkách, vázáním pontonů, střelbou z luku a kuše, šplháním po lanech, jízdou na vznášedle, chůzí v Powerboots, atd. V podvečer jsme se zase všichni potkali u poněkud většího stolního fotbalu.

Deštivý den byl zakončen velkou burzovní hrou, která všechny aktéry tak vtáhla, že byste chvílemi mysleli, že jste uprostřed obchodování v New Yorku.Potom následovalo veselí, živá hudba, tanec, zábava. I nějaké to pivo se vypilo. Myslím, že i panáčka si někdo dal.

V neděli jsme se už raději nechali odvézt autobusy (až na pár nadšenců cyklistů). Akce se vydařila, o zážitky nebyla nouze. Až si je všechny navzájem sdělíme, možná vám prozradíme víc.

 
Sdílet odkaz:
tisk
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ