Offline 2007

Druhý víkend v září nastal ten správný čas, abychom se opět hromadně odpojili, tedy přepli se do režimu off-line. Celý pátek probíhal ve vzrušené atmosféře plné očekávání. V poledne to již nevydržela cykloskupina a vyrazila směrem k řece Sázavě. Zbytek zaměstnanců ji následoval asi o čtyři hodiny později.

Jistě si dokážete představit, jak vypadá cesta skupiny šedesáti lidí (kteří se právě odstřihli od povinností) vlakem. Navíc, když je někde uprostřed přestup na jiný spoj a setkání s cykloskupinou. Tímto děkujeme Českým drahám za vyhrazení vagonů a za trpělivost vlakvedoucích.

V pořádku jsme dorazili do Masarykova tábora YMCA, který leží na úžasném místečku uprostřed lesa na Sázavě. Veselí mohlo začít (vlastně pokračovat).

Druhý den vypukl ten pravý teambuilding. Utužování kolektivu spočívá v tom, že se hned na začátku rozdělíte do družstev, která se pak po celý den nevidí. Počasí nám sice moc nepřálo, ale my lidé od klávesnic jsme na ledacos zvyklí a dost vydržíme. Takže to začalo koupáním (tedy soutěžením u vody) a pokračovalo dalšími disciplínami. Jízdou na terénních koloběžkách, vázáním pontonů, střelbou z luku a kuše, šplháním po lanech, jízdou na vznášedle, chůzí v Powerboots, atd. V podvečer jsme se zase všichni potkali u poněkud většího stolního fotbalu.

Deštivý den byl zakončen velkou burzovní hrou, která všechny aktéry tak vtáhla, že byste chvílemi mysleli, že jste uprostřed obchodování v New Yorku.Potom následovalo veselí, živá hudba, tanec, zábava. I nějaké to pivo se vypilo. Myslím, že i panáčka si někdo dal.

V neděli jsme se už raději nechali odvézt autobusy (až na pár nadšenců cyklistů). Akce se vydařila, o zážitky nebyla nouze. Až si je všechny navzájem sdělíme, možná vám prozradíme víc.

 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
 
Sdílet odkaz:
tisk
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ