Offline 2008

Už od půlky léta jsme byli všichni nervózní. Informace o náplni tradiční celofiremní akce, Offlinu, se totiž pohybovaly v režimu utajení. Zasvěcení pracovníci odpovídali mnohoznačně a tvářili se poťouchle. A tak jsme s napětím usedali druhý pátek v září do autobusu a nechali se odvézt neznámo kam.
Ani řidič autobusu nám moc v rozuzlení otázek nepomohl, protože byl zvyklý jezdit pouze do Paříže a cestu směrem na východ zpestřil několika zajížďkami. Těžko potom říci, zda mdloby, které po vystoupení na některé z nás dolehly, byly způsobeny vyčerpávajícím přesunem či spíše pohledem, který se nám naskytl.
Byli jsme totiž ve městě Štíty, a to přímo v Acrobat Parku. Ano, to je ten areál, který si postavil Aleš Valenta, aby tam se svými kumpány mohl provozovat své kejkle, za které má i zlatou medaili z olympiády. Na pozadí zapadajícího slunce se hrozivě rýsovaly siluety rozjezdových věží. Temná hlubina bazénu pod hranami můstků lačně čekala na své budoucí oběti. Lehce zaraženi jsme postavili stany a šli se morálně připravovat k baru. Bylo jasné, že kdo neumře během této přípravy, ten zcela jistě zahyne zítra při sportu. 
Po chladné noci jsme se probudili do slunečného jitra. Rozdělili jsme se do týmů, rozloučili s kamarády a vydali se vstříc osudu. Některé disciplíny byly méně náročné (petangue, soutěž na paměť), jiné vyžadovaly nějaké to úsilí (bungee running, šplhání po síti, trikke - tříkolka bez šlapek), další už trochu zaváněly úrazem (trampolíny, slaňování) a poslední vyloženě čpěla smrtí (skákání). Už příprava nám dala okusit dotek zubaté. Navléct na sebe mokrý a studený neoprén a stejně mokré a studené lyžáky, to vyžadovalo celé muže a celé ženy. Následovalo pár tréninkových sjezdů do trávy, a pak už hurá do schodů na můstek. V dopadovém bazénu se vyvalily vlny zdola, roztáhnuly se v širá kola a následovaly "akrobatické" skoky. Všichni jsme se pokoušeli o legendární Ledový dech, ale vycházely z toho jen Ledové tlamy a zadnice. Ale nakonec, pod laskavým vedením profesionálů, dokázali ti nejlepší z nás skočit obrat o 180 i 360 stupňů a dokonce salto vzad. Kdo byl málo pomlácen, mohl k večeru vyzkoušet i skok na nafouklé duši.
Nikdo se nezabil, a tak jsme si mohli vyměňovat zkušenosti u dobrého jídla a pití. Večer jsme si zpestřili ještě napínavou taktickou hrou, zpěvem, tancem a ohnivou show (vše bylo připraveno a provedeno našimi kolegy).
V práci se teď pohybujeme poněkud pomaleji, ukazujeme si navzájem modřiny a těšíme se na Offline 2009.

Další videa najdete na
 
 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
 
Sdílet odkaz:
tisk
 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ