Offlineblog

Necháme si poradit?

03. 11. 2008 17:00       autor: Offlineblog    komentáře: 2

 
Tak se nám objevily nové značky přikazující používat správné pneumatiky. Můžeme se bavit o vhodnosti jejich umístění na dálnici, ale v principu jde o věc užitečnou. Když vás prostě gumy nepodrží, je pozdě honit bycha a vy se můžete snadno dostat do nepříjemných situací.
O tom by po posledním závodě mistrovství světa formule 1 mohl dlouze vyprávět německý pilot Timo Glock. Jako jeden z mála nezajel šest kol před koncem vyměnit pneumatiky a dál kroužil v sílícím dešti na "suchých" gumách. Ušetřený čas ho sice vynesl na čtvrté místo, ale to až do cíle neudržel. Mohli bychom si říct: " no nic, zkusil to, nevyšlo to, je to jen jeho škoda". Ale chyba lávky. Protože ho v posledních zatáčkách předjel i Hamilton (čímž se stal mistrem světa), dostal pokus o doklouzání do cíle další rozměr. Objevila se nařčení o prodaném závodě, atp. Chudák Timo nám k tomu řekl:" Slyšel jsem o české automobilové sérii D1, kde prý se jezdí na jedněch gumách v létě v zimě na plný plyn. Tak jsem to zkusil. Ale nemám takové nervy jako Češi, takže jsem do té zatáčky, kde se normálně brzdí z 275 km/h na 130 km/h, najížděl pomaleji a raději jsem uhnul rychlejším autům. Co jsem měl dělat? Měl jsem je glockovat?"

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Anonym, 16.1.2010 05:28

39hgIy tiklehujnuee, [url=http://oruhqyfigvum.com/]oruhqyfigvum[/url], [link=http://ahbxesdutxoa.com/]ahbxesdutxoa[/link], http://boisendgfcmk.com/

mertlas, 8.11.2008 08:58

jooooo!!! tenhle je naprosto uzasnej!!! forza ferrari ;)

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ