Offlineblog

Horečka přichází.

28. 11. 2008 00:00       autor: Offlineblog    komentáře: 1

 
Nebudeme lhát, i my se snažíme svézt na vlně předvánočních nákupů a vydělat nějakou tu kačku. Nechali jsme se inspirovat velkými obchodníky a zahltili nabídku kouzelnými a osvědčenými slůvky. Mělo by to vyjít.
Kolotoč nákupů se dal do pohybu a s blížícím se Štědrým dnem bude jen zrychlovat. Někdo si jízdu užívá, někomu je trochu šoufl. Jen si vzpomeňte! Třeba dárky pro děti. Potomek si v letáku vyhlédne barevné a na první pohled velice propracované cosi, co má navíc ještě blikat. Nic se nedá dělat, vyrazíte do obchodu, věc koupíte, potají odnesete domů, pak se vrátíte do obchodu ještě pro baterky, protože jste si nevšimli hned, že nejsou součástí balení. Když to všechno máte doma, napadne vás to cosi vyzkoušet (samozřejmě až když děťátko spí). Cosi rozbalíte, vložíte baterky, pustíte. Cosi začne blikat, jezdit, ale hlavně strašně řvát a vydávat různé zvuky, před kterými vás nikdo nevaroval, a které vám zaživa rvou nervy z těla. Co teď? Můžete se rozhodnout dárek dítěti dát a tiše doufat, že druhá výměna baterek už neproběhne, protože se cosi rozbije. Nebo odvážně zvolíte druhou cestu. Cosi vrátíte a potomkovi jeho přání, za pomoci různých úplatků, rozmluvíte. Pak si v klidu užíváte nálady okolo stromečku, dokud se v jednom z dárečků opět neobjeví to strašlivé cosi. Krve by se ve vás nedořezal. Jak je to možné??? Pak vám to dojde. V předvánočním shonu jste jaksi zapomněli dát příslušné instrukce babičkám ... No, snad příště. 

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Anonym, 16.1.2010 05:35

xkEyEr rwnbfyqywkan, [url=http://tkmfostovnid.com/]tkmfostovnid[/url], [link=http://hfsnkmtrtgzg.com/]hfsnkmtrtgzg[/link], http://uwlllotjcteu.com/

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ