Offlineblog

Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se ti oknem.

18. 06. 2009 11:30       autor: Offlineblog    komentáře: 3

 
Jistý bývalý vysoký politik jedné levicové  strany (u STB veden pod krycím jménem KATO) má svůj zázračný elixír (léčivé účinky francova nápoje odhalil již dávno před ním rytíř Brtník z Brtníku).
Pamatujete, jak v alkoholovém oparu naboural KATO svým vozem čtyři zaparkovaná auta? Vytáhla ho z toho ALPA, kterou si prý před tím namazal záda (dle našeho názoru to byla spíš hroší kůže a poslanecká imunita).
Pak přišly kauzy na MZV. Štiřín, Srba, blíže neurčená velká suma peněz v ministerském trezoru. Také tehdy KATO volal: "ALPO! (myšleno ALeši POspíšile, pozn.), vytáhni mě z toho." Tiskový mluvčí si pospíšil, nějak to okecal a KATO se uklidil do zahraničí. Styděl se? Dal pokoj?
Kdepak. Nedávno si jako poradce předsedy parlamentu zorganizoval za státní peníze soukromou obchodní cestu na Blízký východ a ještě si tam stihl pokecat s teroristy z Hamásu. Opět slušná ostuda. Napraví i tentokrát vše ALPA? Doufejme, že ne, protože obsahuje alkohol, a k tomu mají Arabové přeci jen trochu jiný vztah než Češi.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Offlineblog, 19.6.2009 10:11

Díky za připomenutí. Zřejmě jsme tuto kauzu vynechali z důvodu, že zde nebyla ve hře Alpa, ale spíše švédské kapky ;-)

Jirka*, 19.6.2009 08:17

"opomenouT", pardon

Jirka*, 19.6.2009 08:17

Ano, ten franciho nápoj má vskutku zázračné dopady na organismus :-)
Ale za něco vám musím vyčinit - takhle hrubě opomenou jeho výrazné zásluhy o vývoj kauzy Gripenů, alespoň co se družného rozhovoru se švédskými novináři týče, to prostě ve výčtu jeho činností nemůže chybět :-)

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ