Offlineblog

To se dalo pár talentovaných televizních hlav dohromady a ...

02. 09. 2010 12:45       autor: Offlineblog    komentáře: 4

 

Odevšad teď na nás útočí talentovaní lidé. Ať si dvě konkurenční komerční televize říkají co chtějí o jedinečnosti, obě přinesly soutěž založenou na stejném principu, obě se spojily s bratry Slováky a aby to nebylo tak jednoduché, obě spustily své cirkusy ve stejný čas.
Zmatený divák jen přepíná mezi kanály, aby mu neunikl ani jeden vtipný komentář porotců, ani jeden veselý a duchaplný šleh moderátora. Trne, zda v čase, kdy sledoval pána, který si strká hada do nosu neprošvihnul paní, která si myslí, že zpívá jako operní hvězda. Trápí se, zda volit mezi břišními tanečnicemi nebo chlapem, který rychle vypije X piv.
Největší masochisté jeden program sledují a druhý si nahrávají, případně (jsou-li na to vybaveni technikou) sledují oba pořady najednou. Po hodinách „zábavy" (a hlavně reklam) jsou sice zcela vyčerpání, ale uspokojení.
Ti, kteří si nelibují ve vlastním trýznění, mají teď alespoň volné nedělní večery. I když takovéto vyhledávací soutěže jsou potřeba. Kdo sleduje jistou show o vaření (kde o vaření vlastně vůbec nejde), ten jistě potvrdí, že nové „celebrity" potřebujeme jako sůl.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Gutbayer, 7.9.2010 09:27

Muhehe, já teprve z offlineblogu zjistil, že ty soutěže jsou dvě :-D Přes mohutnou televizní masáž se jim nepodařilo tuto informaci ke mě protlačit. A večerů bez televize je i bez toho více než dost. Mám pocit, že TV vysílá méně než v době svého vniku. Teda něco, na co by se dalo koukat aspoň koutkem oka.

Pajda, 3.9.2010 14:08

Naše korektorka je na dovolené, takže se stane, že nějaká ta čárka uletí ;-)

Anonym, 3.9.2010 13:00

Pěkné a sedí to do puntíku (ale když už jsem u té interpunkce, za "nová" chybí čárka :-) )

Pavel, 2.9.2010 14:41

Naprostý souhlas! Úroveň televizní zábavy poslední doby šla dost rapidně dolů, ještě že existují nekonečné kultovní seriály nebo kvalitní filmy.

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ