Offlineblog

Webmaster Out of Office

15. 07. 2011 00:00       autor: Offlineblog    komentáře: 2

 

Čtvrteční (myšleno 14.7.) bouřky napáchaly na území ČR značné škody: rozvodněné řeky, vytopené sklepy, popadané stromy, úplně vymazaný Offlineblog. Náš protidešťový antivirový systém bigtree.02 byl tentokrát krátký (nebo úzký?).
A to navíc zrovna ve chvíli, kdy správce blogu odjíždí na dovolenou. Co teď? Přece nenecháme tabuli tak dlouho prázdnou? Musíme zveřejnit alespoň vysvětlení.
Editace Offlineblogu je ale obtížnější, než se na první pohled zdá (to je ostatně vidět i z roztřeseného rukopisu). V horní části tabule dostává člověk závratě. V dolní části zase překáží žebřík. Jednou napsané křivé písmeno nejde smazat, když si člověk zapomene houbu. Na jednom řádku je tabule příliš úzká, jinde zase široká.
Nakonec je jakžtakž hotovo. Správce Offlineblogu od nynějška požívá opět o něco větší úcty svých kolegů. Nápis je hotov a snad vydrží do konce dovolené.
Jen aby nám sem teď nezačali chodit lidi...

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Jiřík, 27.7.2011 16:27

Je mi celkem jedno co se rozhodl restaurátor, kam šel.. Ale ať už s tímhle proboha něco udělá, na tohle se nedá koukat a ani se to z auta nedá přečíst :-)))))

Pajda, 25.7.2011 16:10

Jelikož Tour de France včera skončila, rozhodl se administrátor (který se již vrátil z dovolené) nepouštět do restaurace neaktuálního příspěvku a raději odejít do restaurace.

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ